Profil uživatele
alma-ata | Prodávající
Město: Dobroslavice 
Registrován dne: 13.7.2009

 


Pod písmenky alma-ata se skrývá originalita skloubená s pečlivým vypracováním každého kousku. Kombinací vícero technik, počínaje patchworkem, přes aplikace, vyšívání až po plstění vznikají v mé Zašívárně v malých sériích ojedinělé výrobky, které se rodí spontánně z náhlého nápadu a z materiálů, které mám doma v omezeném množství, což vede k časté improvizaci.

 
V nabídce najdete také s láskou a trpělivostí tvořené obojky na ruku - rozuměj náramky - vyladěné, troufám si říct, že do detailu, jelikož právě to patlání a rozjímání nad barvou každé nitě a korálku mne velmi baví. Nechte se okouzlit roztodivností barev a struktur látek, skleněných knoflíků a vlněných materiálů, ze kterých jsou náramky vytvořeny.
Dárek k narozeninám, svátku, či jen tak pro radost, každého potěší. Dopřejte si barevnost a hravost i ve všední den. Protože, kdo si hraje, nezlobí. Mrkající

 
 
Jelikož jsem milovníkem knih, chtěla bych zde také podpořit kampaň zaměřenou na podporu četby.  Od mládí nakupuji knihy, buduji vlastní knihovnu, dnes jsem potěšena, když mohu známým či rodině půjčit knihu.  Knihám vděčím za hodně, ať je to rozšíření mého slovního projevu, opakování si pravopisu, seznamování se s historií či nacházení pro mne důležitých životních myšlenek.
Knihy si zaslouží být hýčkány a rozmazlovány, také proto se rodí mé obaly na knihy. Všechny obaly jsou jednotného formátu 22 cm x 31,5 cm, pokud byste však měli jiný požadavek, mohu ušít dle vámi zadaného rozměru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
TOPlist
Způsob dopravy
Po domluvě nabízím možnost osobního vyzvednutí zboží v Ostravě. V ostatních případech zasílám prostřednictvím České pošty, doporučeně. U metráže poštovné neuvádím, prosím kontaktujte mne předem a já vám sdělím jeho výši dle objednaného množství a platných tarifů České pošty. U hotových výrobků je poštovné stanoveno vždy za kus, při odběru více kusů vám přepočítám poštovné.
Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
220466
6.1.2014 nové vzory obalů na knihy www.fler.cz/zbozi?ucat=11...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.