Profil uživatele
art-hobby-kreativ
Prodávající
Ostrava
Registrace: 5.7.2010

Č

 

    Vítáme Vás v našem obchůdku, který vznikl z toho důvodu, že velmi rády tvoříme a zkoušíme nové a nové techniky a ne vždy jsme měly po ruce vhodný materiál.

     Vzaly jsme to tedy do svých rukou a i Vám chceme umožnit, aby jste si v klidu domova mohli objednat vše potřebné právě pro tvorbu, která Vás zajímá. Doufáme, že budete s nabídkou spojeni a že sk nám budete rádi vracet. 

     Přejeme Vám krásnou procházku naším virtuálním obchůdkem...

                                                                                               Petra a Marcela

   

 

Způsob dopravy
Faktury v elektronické podobě si můžete stáhnout (příp. vytisknout), pokud si přejete zaslat tištěnou kopii, prosím uveďte to do poznámky. Děkuji. Využíváme služeb České pošty. Drobné předměty jsou odesílány v bublinkové obálce, ostatní zboží je baleno tak, aby nebylo přepravou poškozeno. Cena poštovného se odvíjí dle tarifu České pošty v závislosti na hodnotě objednávky a bude úměrná váze balíku. Při objednávce nad 2 000,-- Kč poštovné neúčtujeme, týká se objednávek v rámci ČR. Platbu za zboží vyžadujeme předem a převodem na účet. Omlouváme se, ale na dobírku (po špatných zkušenostech), nezasíláme. Děkujeme Vám za pochopení. Poštovné na Slovensko činí 135,-- Kč Uvedená cena poštovného pro Slovensko je pouze výchozí (Uvedená cena se týká zásilek do hodnoty 899,-- Kč, vč. DPH). Ceny poštovného pro dodání na Slovensko se řídí platným ceníkem České pošty. Přesnou sazbu poštovného pro Vás vypočteme po obdržení Vaší objednávky a kalkulaci poštovného Vám zašleme. Zboží odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby, většinou ale obratem. Děkujeme za návštěvu a mějte hezký den!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
541314
29.8.2016 Poslední prodej veškerého zboží končí ke dni 31.8.2016.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.