Ve dnech 10.9.- 21.9.2016 bude obchůdek uzavřen z důvodu dovolené. Děkuji za pochopení, Marcela
Profil uživatele
art-hobby-kreativ
Prodávající
Ostrava
Registrace: 5.7.2010

Č

 

    Vítáme Vás v našem obchůdku, který vznikl z toho důvodu, že velmi rády tvoříme a zkoušíme nové a nové techniky a ne vždy jsme měly po ruce vhodný materiál.

     Vzaly jsme to tedy do svých rukou a i Vám chceme umožnit, aby jste si v klidu domova mohli objednat vše potřebné právě pro tvorbu, která Vás zajímá. Doufáme, že budete s nabídkou spojeni a že sk nám budete rádi vracet. 

     Přejeme Vám krásnou procházku naším virtuálním obchůdkem...

                                                                                               Petra a Marcela

   

 

Způsob dopravy
Faktury v elektronické podobě si můžete stáhnout (příp. vytisknout), pokud si přejete zaslat tištěnou kopii, prosím uveďte to do poznámky. Děkuji. Využíváme služeb České pošty. Drobné předměty jsou odesílány v bublinkové obálce, ostatní zboží je baleno tak, aby nebylo přepravou poškozeno. Cena poštovného se odvíjí dle tarifu České pošty v závislosti na hodnotě objednávky a bude úměrná váze balíku. Při objednávce nad 2 000,-- Kč poštovné neúčtujeme, týká se objednávek v rámci ČR. Platbu za zboží vyžadujeme předem a převodem na účet. Omlouváme se, ale na dobírku (po špatných zkušenostech), nezasíláme. Děkujeme Vám za pochopení. Poštovné na Slovensko činí 135,-- Kč Uvedená cena poštovného pro Slovensko je pouze výchozí (Uvedená cena se týká zásilek do hodnoty 899,-- Kč, vč. DPH). Ceny poštovného pro dodání na Slovensko se řídí platným ceníkem České pošty. Přesnou sazbu poštovného pro Vás vypočteme po obdržení Vaší objednávky a kalkulaci poštovného Vám zašleme. Zboží odesíláme do 5 pracovních dnů od přijetí platby, většinou ale obratem. Děkujeme za návštěvu a mějte hezký den!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
534277
3.8.2016 Ve dnech 3.8.-14.8.2016 obchod uzavřen z důvodu dovolené.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.