Profil uživatele
barquito
Prodávající
Praha 6
Registrace: 19.4.2012

Neváhejte a vstupte do námořnického virtuálního obchůdku, jehož dveře jsou pro vás vždy otevřené. Nechte se ovanout čerstvým větrem, vanoucím do plachet  barquita  a nasát letní atmosféru, ať už dáváte přednost lenošení na pláži, procházkám po přístavu, křižování po moři či jste zapálení vodáci na českých řekách! V  oblečení si užijete nejen dovolenou, ale i všední dny. Dbám na kvalitu zpracování, materiálu, i vaše pohodlí, proto šiji pouze z bavlněných úpletů od českých výrobců. Modely jsou dekorovány aplikací, ruční malbou  nebo tiskem vlastních autorských linoritů. Za možnost použít tiskařský lis patří velký dík Společenství Dobromysl v Srbči, která provozuje stacionář pro mentálně postižené. 

Tak vzůru na palubu!

Bude-li to v mých silách, ráda vám vyjdu vstříct s nejrůznějšími úpravami vystavených věcí, výrobě nestandartních velikostí, obrázků na přání a podobně.

Objednáte-li si zboží i z mého druhého profilu Atelier-Z a nebo z profilu nebuHanka, HTS, pruhovanyObchod platíte jedno poštovné.

 

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
454566
4.12.2015 Po všechny adventní víkendy budu v Praze na Kulaťáku na farmářských trzích. Konají se vždy v pátek 12-18 hod. a v sobotu 8-14 hod. Těším se na viděnou.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.