Všechny blogy »
Domů »
INSPIROMAT - téma první - KRAJKA
abke, 18. Listopad 2009 - 4:37
Vítejte všichni, kdo máte rádi krásné věci, na první výstavě klubu Inspiromat.
Tento klub je tvůrčí dílnou, kde autoři na zadaná témata vytváří výrobky, které následně nabízí k prodeji na Fleru.
Prvním tématem byla KRAJKA a můžete se podívat, jak se s tím autoři vypořádali. Téma je dané, ale materiál a způsob zpracování volí každý podle sebe. Proto na zadané téma vznikají velmi rozdílné výrobky, ale všechny jsou vyrobeny s láskou k řemeslu nebo zvolené technice a můžete sami posoudit jejich kvalitu.
Hezké pokoukání přejí členové klubu. Obrázky jsou klikací :)
»
- Blog uživatele abke
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.


























































































Viem si predstaviť, koľko práce vynakladá Abke so spravovaním klubu... Patrí jej za to naše veľké ĎAKUJEME
a všetkým ostatným pekný zážitok...
Moc hezké, jste VŠICHNI šikulky......
Ovšem ta NEJVĚTŠÍ je Abke, že to dala dohromady, že? Myslím jako že dala dohromady tak LUXUSNÍ tým
Super! Díky Abke!
Je pěkné vidět všechny výrobky pohromadě. Výborný nápad tvořit na téma, díky Abke.
Holky a kluci jste všichni šikulkové, moc se vám to povedlo, takhle pohromadě to vypadá úžasně
Inspiromat byl skvělý nápad, abke
Je to báááječnéé! Abke, děkuji!
díky
, moc pěkně vytvořený blog
Je to paráda, všechny krajky pohromadě.
Abke díky ***
Milá Abke, tohle se Vám opravdu povedlo. Jsem ráda, že mohu být při tom. Těším se na další pokračování.
Ten nápad byl super, na škole jsem tvoření na téma nenáviděla, teď si to naopak užívám, takže moc díky a ten blog je suprový!!!
jste DOBŘÍ! Pěkné to máte moc
a těším se na další Vaší činnost.
BTW: Jste spíše, jako "konspiromat". Tajně a potichu tvoříte a pak nás ostatní ohromíte nádhernou peckou :-)
Tak a teď to vidím všecko.Ale že se nám to povedlo,že děcka?
Díky Abke,dobrá práce.
Na počátku bylo jen slovo... Krajka. Díky za inspiraci.
...prostě paráda!
Moc díky paní správcové i všem zúčastněným.
Abke, krásně sestavený blog, klikací obrázky jsou naprosto super, vůbec jsem netušila, že něco takového jde udělat:-) A všechny výrobky jsou povedené, jsem zvědavá, jak dlouho nám všem to nadšení vydrží, nasadili jsme si napoprvé laťku docela vysoko, myslím:-)