Profil uživatele
cinarka
Ladislava Růžičková | prodávající
Turnov
Registrace: 15.10.2009

 

 SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA SPOLEČNOU VÝSTAVU V KLADRUBECH U    STŘÍBRA -  klíčovou výstavu letošního roku!

 

 Jmenuji se Ladislava Růžičková a odléváním kovů se zabývám od roku 2003. Jedná se o odlévání  replik i autorských věcí. Svou dílnu mám v suterénu našeho domu, v srdci Českého ráje, nedaleko šperkařského města Turnova. Výrobky jsou vidět v muzejích, galeriích a na některých hradech a zámcích v ČR.

 

NAŠE  VÝROBKY  MAJÍ   ZNAČKU  REGIONÁLNÍ PRODUKT ČESKÝ RÁJ.

 


  Staročeských trhů, jarmarků a rytířských programů, se zpravidla zúčastňuje moje dcera Tereza. V létě doplňuje program při akcích na hradech a zámcích v Českém ráji. Studovala obor umělecké odlévání na SUPŠ v Turnově a zajišťuje většinou fotografování mého zboží. Zde na Fleru prezentuje svého koníčka jako MysteryGalleryPo návratu z roční cesty po Novém Zélandu a Asii se věnuje studiu jazyků.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Sklo baleno v hnědé režné krabici s bublinkovou fólií. Dále používám dvojí balení a označuji Křehké. Daňový doklad si zákazník může vygenerovat z databáze fleru, na požádání jej zasíláme v balíku tištěný. Posíláme 2x v týdnu, prostřednictvím České pošty, větší zásilky potom prostřednictvím PPL. NEPOSÍLÁME NA DOBÍRKU.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
540590
26.8.2016 Dovolená od 26.8. do 6.9. Případné objednávky budu vyřizovat po tomto datu. Požadavky na termín dodání lze upřesnit v objednávce či vnitřní poštou.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.