Profil uživatele
Dara bags
Prodávající
Ostrava Mariánské Hory
Registrace: 2.10.2009

 Autorská MAKRONKOVÁ KOLEKCE 

 

 

 

 

 

 Osobní věnování

Osobní věnování 

 

 

 

 


TOPlist

 

 

©Copyright Dara bags 2008-2016

 

Dara bags je česká značka s českými kořeny.

Vznikla v roce 2008 v Ostravě pod vedením Dariny Hubáčkové. Dara bags dnes nabízí originální ručně šité kabelky, peněženky, psaníčka, pánské brašny a další doplňkový sortiment.

Rovněž poskytujeme i speciální služby – například barevné kombinace na přání klienta, či všití efektního věnování do kabelky.

Proč chtít kabelku Dara bags?

Perfektní propracování, dechberoucí barevné kombinace, neotřelé detaily… Takové jsou darabagsky! Navíc každá naše taška vzniká v České republice. Za každým produktem pak stojí konkrétní člověk. Jedná se o zavedenou značku úspěšně fungující na českém i zahraničním trhu již několik let.

Darabagsky jsou originální, šijí se v limitovaných edicích.
A hlavně – osobně stojíme za kvalitou zpracování každého kusu.

Historie a současnost Dara bags

Značku Dara bags založila v roce 2008 oděvní návrhářka Darina Hubáčková. V době svého těhotenství navrhla a ušila první kabelku.

Postupně se firma rozrůstala, přibývaly nové střihy i lidé podílející se na výrobě. Dnes se v Dara bags šijí stovky kusů kabelek a doplňků měsíčně, ale veškerá výroba stále probíhá v malých sériích, za každým výrobkem stojí konkrétní lidé. Pásovou výrobu ve firmě Dara bags nenajdete.  V každém produktu se skrývá kus poctivé lidské práce a nadšeného odhodlání pro věc. Kabelky Dara bags jsou jedinečné. 

Při navrhování a výrobě kabelek klademe důraz především na vysoce profesionální zpracování. Usilujeme o to, aby každá taška nesla punc originality a nechyběly jí praktické drobnosti zvyšující komfort při obvyklém nošení.

Co dělá kabelky Dara bags výjimečné?

  • osobitý rukopis
  • kvalitní materiály
  • promyšlené detaily
  • vysoká funkčnost
  • limitované edice

 

Darina Hubáčková je jediným vlastníkem ochranné známky

Všechny naše výrobky certifikujeme ochrannou známkou a logem Dara bags. Pouze výrobky opatřené naším logem pochází z dílny Dara bags a zaručují zakázníkovi vysokou kvalitu zpracování i zcela původní design Dariny Hubáčkové, který na podobných výrobcích nenajdete.

 

Náš příběh začal v jedné rodině před čtrnácti lety, kde jeden chlapec viděl svět jinak, než ostatní. Jinak, než my všichni. Díky trpělivosti rodičů a jeho dvou sourozenců může dnes chlapec rozdávat svou tvorbu světu. Jeho svět je živý, radostný, netradiční a čárkovaný… Objevte náš příběh kabelek s čárkovanou duší!


Projekt MYWO prezentuje tvorbu čtrnáctiletého Petra Kolaře, který má dar vnímat dynamiku světa kolem sebe v barevných čárkách. Péťa od svých čtyř let malbou a kresbou vyjadřuje svoje emoce a své vnitřní já, lze tedy říci, že každá čárka má svůj jinotaj, který zná jen Petr…

„Spolupráce s MYWO začala před několika měsíci, kdy nás oslovila blízká přítelkyně rodiny Kolařů, jestli bychom nechtěli spojit své síly a vytvořit kolekci kabelek s látkami podle návrhů malého Péti,“ popisuje vznik spolupráce s MYWO Darina Hubáčková Ermisová, majitelka a hlavní designérka Dara bags. „Společně jsme vybrali pět motivů, které šly do předtiskové úpravy. Jednotlivé grafiky se digitalizovaly, upravovaly a čistily, aby v tisku na látku krásně vynikla struktura barevných tónů jednotlivých čárek,“ dodává Dara.

„Tisk probíhal v Česku, což je skvělé. Když jsme poprvé otevřeli role látek, jen tak jsme je nechali rozprostřít po střihových stolech a dívali se na ně. Byl to úžasný okamžik, před námi se otevřela celá galaxie barevných čárek. Bylo tam všechno, nikdo nemusel nic říkat...“ popisuje látky paní Jarka, mistrová dílny.

„Kabelky se šily ve dvou vlnách. První byly kolekce P1, P3 a P4, poté se šily kolekce P5 a P2. Všechny kolekce jsou nakombinované s jemným citem pro výsledný barevná tón čárek. Mojí láskou jsou ale kabelky v kombinaci s krémovou koženkou. Na Sweet Angel Big no. 647 jsem se chodila dívat na dílnu, už při návrhu jsem se do ní prostě zamilovala, je taková lehká a vzdušná,“ říká Darina Hubáčková Ermisová.

Příběh kabelek s čárkovanou duší ale ještě nekončí! Z každého prodaného produktu putuje 20 % z ceny Petrovi na nákup uměleckých potřeb a na rehabilitační pomůcky.

Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí snu čtrnáctiletého chlapce, který si přeje vidět čárky všude kolem sebe. Kabelky šijeme s láskou a s jeho motivy jsou nabité tou správnou energií!

 

 
Darina Hubáčková zakladatelka, majitelka a designérka
 
 
Jaja Ploskonková
 
Jaja Ploskonková vedoucí expedice
 
 
František M. Kopáček
 
František M. Kopáček manager pražské prodejny, PR
 
 
Lenka Juráňová
 
Lenka Juráňová objednávky, výroba a péče o zákazníky
 
 
Markéta Fírková
 
Markéta Fírková faktury a péče o zákazníky
 
 
Veronika Pešlová produktová konzultantka, péčeo zákazníky
 
Jarka
 
Jarka mistrová dílny
 
  
 
Kača
 
Kača firemní fotografka a střihačka
 
 
Eva
 
Eva švadlena
 
 
Pavla
 
Pavla švadlena
 
 
Jarka
 
Jarka švadlena
 
 
Eliška
 
Eliška švadlena
 
 
Iryna
 
Iryna zástupce mistrové
 
 
Hanka
 
Hanka švadlena
 
 
Olga
 
Olga švadlena
 
 
Kamča
 
Kamča švadlena
 
 
Lenka
 
Lenka švadlena
 
 
Lucka
 
Lucka švadlena
 
 
Věra
 
Věra švadlena
 
 
Šárka
 
Šárka švadlena
 
 
 
 
Katka
 
Katka švadlena 
 
 
 
Libuše švadlena
 
 
 
Dagmar švadlena
 
 
 
Lenka švadlena
 
 
Iva
 
Iva střihačka
 
 
Barča
 
Barča střihačka
 
 
Zuzka
 
Zuzka střihačka
 
 
Míša
 
Míša produktové fotografie, pomocná švadlena
 
 
Ronďas
 
 
Ronďas maskot a věrný přítel Dara bags
 
 
Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím ČP. O doručení zboží budete informováni pomocí textové zprávy, kterou vám zašle Česká pošta.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.