Milí zákazníci, konkrétní produkt jako dárek k Vánocům bude možné objednat do 15. října 2016. Děkujeme za pochopení. Bára a Petra
Profil uživatele
Ema Mamisu
Prodávající
Praha 7
Registrace: 31.10.2010

Emu s mísou tvoří dvě ženy. Bára Diduchová a Petra Mašková. Na začátku byla Bára, která se skamarádila s Petrou a slovo dalo slovo a Emy byly najednou dvě. Jak to bylo před změnami se můžete podívat zde. Teď už má Ema vlastní dílnu a pec.

Bára je vystudovaná keramička, která se po letech tápání a hledání nakonec usadila v tom, kvůli čemu pár let chodila do školy. Petra je interiérová designérka, která už nechtěla sedět u počítače a rozhodla se naučit toto krásné, složité a pracné řemeslo. Doplňují se.

Od začátku do konce je vše v našich hlavách a v našich rukách. Nikdy nevzniknou dvě identické věci. Většinou vyrábíme na kruhu točenou keramiku a porcelán. Vytočíme, obtočíme, retušujeme, dekorujeme, glazujeme a nakonec nafotíme, popíšeme a prodáme. Vše děláme ručně. Každou tečku, každý puntík (jsme velké puntíčkářky). Každou věc do poslední chvíle s velkou láskou opečováváme. Jsme nadšené, když námi vyrobené nádobí rádi a často používáte. 

Pálíme na 1230°C a tak to nádobí celkem dost snese. Určitě myčku i mikrovlnku. Používáme jen zdravotně nezávadné materiály (atest: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem).

Pro nakupující ze Slovenska: máme účet u Fio banky, takže platby probíhají bez poplatků. Do Bratislavy jde poslat balík přes Uloženku - poštovné a balné do Bratislavy je 90 Kč. Do ostatních měst posíláme službou GLS.

foto: Anežka Horová

 

 

 

 

Prohlášení o shodě

 

 

Prohlašuji, že keramické výrobky jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 1935/2004 ze dne 27. října 2004 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami a o zrušení směrnic 80/590/EHS a 89/109/EHS. Dále, že splňují hygienické požadavky stanovené zákonem č.258/2000 Sb. a vyhlášky MZ č.38/2001 Sb.

 

 

 

V Praze dne 6.4.2016
Barbora Diduchová

Způsob dopravy
Balíky odesíláme přes GLS a to většinou do dvou dnů od přijetí částky na účet. Zvolily jsme službu GLS, protože potřebujeme svoz balíků z naší dílny. Není v našich silách nosit občas těžké a velké balíky na poštu. Podmínky České pošty pro svoz jsou pro nás nevýhodné a zdražovaly by poštovné. Zboží balíme do bublinkové folie. Následně ho vkládáme do papírem vycpané papírové krabice. Nečekejte žádnou krásu, protože většinou používáme recyklované materiály. Tištěnou fakturu posíláme pouze na vyžádání (jinak si ji můžete stáhnout ve vašich objednávkách). Za každý další objednaný kus přičítáme 20 Kč (tzn. když si objednáte dva kusy přičítáme 20 Kč, když tři kusy tak 40 Kč atd.) Děkujeme za pochopení.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží vyrobeno specificky dle jeho přání.

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučujeme pojistit).

5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu vystaven doklad, který nelezne v elektronické podobě u své objednávky. (Vystavujeme ho vždy s přijetím objednávky)

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. 

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího a to nejpozději do 7 dnů od potvrzení objednávky, pokud se s prodávájícím nedomluví jinak. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží po přijetí částky na účet nejpozději do sedmi dnů, pokud se s nakupujícím nedomluví jinak.  V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.