Postupně v prodeji nejnovější autorská kolekce Keep it simple
Profil uživatele
fashionmartina
Prodávající
Praha 7
Registrace: 28.6.2008

 

 

Pf 2016
Rok 2015 … Mně málem zabil… bez přehánění
Definitivně jsem přišla o vše, o čem jsem si myslela, že bez toho nemůžu žít. A přežila jsem a můžu.
Přinesl mi důležité setkání a hlavně konečně snad správný pohled na sebe samotnou.
Ne, nejsem z problémů venku, ale našla jsem to nejcennější – sama sebe....
2016 bude pro mně lepší, protože to chci a protože pro to něco dělám.
Přeju všem, ať je jejich rok 2016 takový, jaký si ho sami přejí a jaký si ho sami udělají

 

 

 

OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ - končím s větší částí své dosavadní podnikatelské činnosti v rámci mé firmy Fashion Martina, ale nekončím úplně. Život jde po svém a lpění na tom, co bylo, nemá smysl. Tudíž chci jít dál, ale jinak a víc tak, abych se mohla věnovat opět navrhování a tvorbě mých originálních modelů a popisů na ně.

K 30. 6. definitivně skončil kamenný obchod Fashion Martina - Ráj klubíček - Nemizím ani fyzicky z Prahy, navázala jsem spolupráci s Galerií Artesilver v Karlíně, kam si můžete přijít mé modely prohlédnout a vyzkoušet.
V plánu mám spolupráci na více frontách a taky kurzy pletení a háčkování a další, takže případné zájemce o spolupráci se mnou, jak přes velkoobchod, maloobchod přízí, návrhářství, kurzy pletení a háčkování a další - nebojte se mi ozvat:)
 Prostě život jde dál a já taky, ale vracím se zpět k sobě....

 

Nejdřív jsem vytvářela modely pro panenky, tak kolem 12 let jsem začala tvořit modely pro sebe, pak i pro rodinu, kamarádky a brzo jsem začala vytvářet i modely na zakázku. Z hobby se v roce 1989 stalo povolání, od kterého jsem si párkrát odskočila do několika zahraničních firem.

Před 5 lety jsem se díky mému muži mohla vrátit zpět k tomu, co mně opravdu baví naplno a od té doby se můžete setkávat s mými modely pod mou obchodní značkou Fashion Martina.

Pokud o mně chcete znát víc, můžete si přečíst rozhovor se mnou

 

 

 

 

Spolupracuji s mnoha evropskými výrobci přízí,  uveřejňuji svoje modely v různých časopisech, pořádám autorské módní přehlídky, zúčastňuji se různých akcí, např. Soutěže o nejkrásnější svatební šaty roku, pořádám ve svém kamenném obchodě knit party - setkání pletařek a snažím se neustále přinášet na český trh kvalitní a zajímavé materiály.

Moje modely odrážejí mé motto, že móda má učinit každou ženu ještě krásnější. Mám ráda modely rafinované, elegantně-sportovní a sexy a tvořím je pouze z kvalitních, nejčastěji přírodních materiálů. Každý kus z mé dílny je originál, pokud dělám něco na zakázku podle již prodaného modelu, vždy je něčím trošku jiný. Moje modely jsou určeny spíše pro náročnější zákaznici, která vi, co chce a proto kromě svých autorských kolekcí tvořím převážně na zakázku pro konkrétní zákaznici a to nejen na českém trhu, ale i do zahraničí.

Největší část mé nabídky tvoří moje vlastní modely, ale protože zároveň prodávám příze mnoha evropských výrobců, malou část mé nabídky zde tvoří i modely zhotovené podle katalogů těchto výrobců. Tyto modely slouží jako ukázkové a mám svolení těchto firem jednotlivé modely nabízet také k prodeji.

Mé vlastní modely většinou vznikají jen podle mého vlastního návrhu, ale někdy jsem také inspirovaná fotografií v časopise nebo na webu. V tomto případě ale pak vždy model tvořím podle svého a s mnoha změnami a výsledný model tedy nikdy není kopií, ale mým vlastním modelem.

Většinu mých modelů pletu - pouze ručně a háčkuji sama, ale cca 30% zde nabízených modelů je vytvořeno šikovnýma rukama jiných zručných pletařek podle mnou daných předloh a z mnou dodaných materiálů.

Moc děkuju všem, co zavítají do mého obchodu a obzvlášť chci poděkovat těm, co mi zanechají milý komentář - je to pro mně velké povzbuzení a vždy mně to pohladí po duši:)

 

Způsob dopravy
Vše zasílám Českou poštou doporučenou zásílkou při platbě převodem na účet nebo přes PayPal. Součástí poštovného je i cena za bublinkovou obálku nebo poštovní karton. Zboží si lze také osobně vyzvednout i v mém obchodě. Po dohodě lze také zaslat zboží na dobírku. Malé zásilky, jako např. bikiny, topy balím do bublinkových obálek, větší zásilky do poštovních kartonů.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
524257
29.6.2016 Pro zájemkyně o koupi nových popisů. Máte možnost si předobjednat ebook s 6 vybranými modely - 4 varianty - do plánované nové knihy Popletená moda za zvýhodněnou cenu - akce platí jen do 5.8. 2016
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.