Profil uživatele
gypsy colours | Prodávající
Město: Praha 5 
Registrován dne: 19.3.2010

VÍTÁM ZPĚT VŠECHNY MILÉ BARVOMILKY :-)

Tento krámek byl ze zdravotních důvodů dlouhý čas zavřený, ale snad už jsem opět najela na správnou kolej a budu moc frčet dál. Moc děkuji všem, kteří na mě nezapomněli, vynasnažím se vás nezklamat a opět krámek naplnit jednoduchou, zato však přepestrou tvorbou :-)

NOVĚ v krámku simply colours nabízím ready made loga pro tvořilky. Pokud jste v poslední době zatoužili po vlastním logu, nakoukněte :-)

PROČ SIMPLY COLOURS? Přestože název krámku nadále zůstává "gypsy colours", svou miniznačku jsem nedávno přejmenovala na Simply Colours. Přece jen moje barvy nejsou zas tolik gypsy, navíc některé prodejní servery neumožnily použít tento název z důvodu "politické nekorektnosti". Simply Colours výstižně vyjadřuje to, o co mi jde - o barvy a jejich vzájemné kombinace v zájmu dosažení pestrosti na samé hranici snesitelnosti :-)

 

Creative Commons License

This work by gypsy colours is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

Způsob dopravy
Objednávky odesílám 1x týdně ve středu. Doručovatel: Česká pošta - doporučeně, baleno většinou do bublinkové obálky. Cena za poštovné obsahuje odhadovanou cenu poštovného podle velikosti a váhy výrobků + obálku či krabičku. V ceně 65 Kč je základní pojištění na 500 Kč. Zboží Vám může doručit také DPD (a to dokonce do 24 hodin od připsání částky na náš účet), v tom případě bude cena za odeslání 85 Kč, zboží bude pojištěno do jeho skutečné ceny. V případě zájmu prosím uvést do poznámky, děkuji.
Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.