v současnosti průběžně vkládáme nové věci
Profil uživatele
Jedna bedna
Prodávající
Praha 8
Registrace: 11.10.2012

Vítejte ve virtuálním obchůdku Jedna bedna....

...kde najdete neotřelé originální výrobky, vytvořené zaměstnanci našich chráněných dílen - textilní a sklářské.

Kdo jsme....

Jsme nestátní nezisková organizace BONA, o.p.s. Poskytujeme sociální služby v oblastech bydlení a práce pro lidi, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním. Naší snahou je navázat tyto lidi zpět na místní komunitu a pomoci jim vést znovu samostatný a plnohodnotný život.

Naše výrobky...

Tvoříme z textilu a to převážně kabelky, tašky, kapsáře, polštářky, zvířátka, brože, výjiměčně se pustíme i do jiných technik. Také pracujeme s barevným sklem, které buď spékáme a ohýbáme ve speciální peci nebo formujeme pomocí techniky Tiffany. Občas se pustíme i do mozaiky. Vyrábíme šperky, lampičky, svícny, mističky, dekorace do oken či interiéru.

Vězte, že....

Výrobky, které ponesou označení „originál“, jsou vlastním jedinečným nápadem konkrétního člověka, a již se v této podobě nebudou opakovat.

Zároveň nabízíme možnost tvorby „na zakázku“, tedy přesně podle vašich představ tak, aby se vám výrobek hodil do interiéru či k vašemu outfitu. Věci „na zakázku“ zhotovíme do 2-3 týdnů, v závislosti na náročnosti.

Poskytujeme záruční i pozáruční servisUsmívající se

 

Zakoupením výrobku přispějete na provoz neziskové organizace a dodáte velký kus sebevědomí lidem, kteří pracují v našich dílnách. Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat vnitřní poštou.

Sklářská dílna .... když je vypucovanáUsmívající se

Naše Sklářská dílna (vypucovaná)

 Textilní dílna .... když není vypucovaná Usmívající se

Textilní dílna

 

Ukázka tvorby

 

 <img">

 

Způsob dopravy
OSOBNÍ PŘEVZETÍ: Po vzájemné domluvě je možné osobní převzetí zboží v centru Prahy (P-1). PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY: Zboží zasíláme dle váhy jako doporučený dopis nebo doporučený obchodní balík. Zboží balíme pečlivě, aby se nepoškodilo, většinou do obálky s bublinkovou folií nebo do krabičky, důkladně obalené folií a obestlané papírem.
Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
421568
6.9.2015 Náš obchod změnil tvář a název na Jedna bedna. Stále u nás najdete originální rukodělné výrobny z chráněných dílen BONA, o.p.s.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.