Profil uživatele
Jindra Zieglerová | Prodávající
Město: Plzeň 
Registrován dne: 13.5.2010

PF 2015MĚJTE SE KRÁSNĚ! :*

 

Ahoj všem,

chtěla jsem toho tolik napsat... mít téměř anonymní webovou stránku jako vrbu, ale mé vlastní jméno mi tu sladkou anonymitu tak trochu bere :). Napíšu tedy jen pár slov.

Nelíbí se mi v čem žiju, řvala bych každej den. Tolik věcí bych chtěla jinak, ale nedokážu změnit ani sama sebe, natož věci kolem sebe... 

Jedna z mála věcí, která mi dělá radost jsou jídlo, animované pohádky, malování postaviček, kterým dokážu přikreslit vše, co si přejí, odmazat věci, které nechtějí, vykouzlit hezkou náladu na požádání, plnit sny, tišit jejich trápení...

S tím souvisí i moje šití. Oblíbila jsem si ho na střední škole a je to věc, narozdíl od jiných, která se mě drží stále a jsem tomu ráda. Upínám se k němu pokaždé, když potřebuju něco krásného, něco, co mě rozveselí a přenese do jiného světa, světa, kde se cítím dobře.

Motivy polštářků si vždycky nakreslím, vložím do nich to hezké, co bych si přála předat (jinak to asi neumím) a pustím se do šití. Tvořící se xichtík je k nezaplacení :). Motivy vymýšlím na základě příběhů nebo přání přátel, rodiny.

Jen mě mrzí, že času je čím dál méně. Snad se to za půl roku změní, podaří se mi dostudovat a seženu skvělou práci, která mi dá čas na koníčky a život vůbec.

Pokud jste dočetli až sem, obdivuji Vás, já bych utrápený slinty nezvládla dočíst ani do druhý věty. 

Pokud se Vám obchůdek líbí, neváhejte polštářkům, které se Vám líbí, dát srdíčko. Potěší je to, a navíc mi to přijdou říct a přinesou tak radost i mě. Všem za ně i za sebe moc děkuji.

Jindra a polštářci :)

 

Způsob dopravy
Doporučeně poštou nebo dle domluvy. V případě zaslání zboží na dobírku je cena poštovného a balného 100,- Kč.
Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
350901
23.1.2015 Něco na zasmání :)
http://vimeo.com/27256955
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.