Profil uživatele
kudlička
Prodávající
Ohrobec
Registrace: 10.5.2009

Vítejte v hmyzím světě u Kudličky. Už jste se někdy zadívali zblízka do trávy nebo do jehličí? Já ano a objevila jsem tam nekonečný zdroj inspirace. Další mojí vášní jsou polymerové hmoty a tak není divu, že se mi pod rukama začaly líhnout hmyzí šperky vyrobené z polymerů, drátů a korálků. Najdete je u mě hlavně v podobě broží, ale i náušnic, prstenů, náramků či náhrdelníků.Mám ale ráda rozmanitost a tak do obchůdku vkládám i jiné než hmyzí šperky, oblíbené jsou například ještěrkové náhrdelníky pro ženy i muže, které si můžete objednat i jako partnerské.

Nejnovější jsou nájhrdelníky a náramky z kolekce Medieval. Jsou to na první pohled masivní šperky, ale zároveň jsou lehké a na nošení tudíž velice pohodlné. Pět bavlněných šňůr je vytvarováno tak aby na krku krásně seděly.

 

 

 

 

Jmenuji se Zuzana Kudličková  a většinu času trávím ve své dílně v osadě Károv poblíž Dolních Břežan.  Kromě šperků vytvářím ještě malované dárkové předměty jako jsou například malované magnety. Moje výrobky najdete i v kamenných obchodech hlavně Praze, ale i v jiných městech.  Velmi oblíbené jsou hlavně magnetky s PF.  Malovaný sortiment, autorskou bižuterii a šátkošperky najdete v mém druhém fler obchůdku.

atelier kudlička 

Více informací o mě a mé tvorbě najdete v rozhovoru pro Praktickou ženu

 

Velmi si zakládám na precizním zpracování a mým přáním je aby moje věci dělaly těm kdo si je koupí dlouho radost. Pokud by se přesto vyskytly nějaké reklamace, obraťte se prosím přímo na mě, ráda vše vyřeším. Ve většině případů jsem schopna vyhovět i individuálním přáním, například upravit délku náhrdelníku apod.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Náhrdelníky a náušnice zasílám připevněné na barevném papíru a v celofánovém sáčku, to celé ještě v bublinkové obálce případně krabičce. Hmyzí brože a náhrdelníky zasílám v kvalitních papírových krabičkách. Pokud chcete zabalit i jiné šperky do krabiček s mým originálním razítkem, můžete je u mě v obchůdku zakoupit. Vše zasílám Českou poštou, cena poštovného je 35 kč, 65 kč do zahraničí. Pokud objednáte dva a nebo více kusů, přikládám malý dárek pro potěšení. V případě, že zakoupíte zboží z mého druhého obchůdku, platíte samozřejmě jedno poštovné, ale připomeňte mi to prosím (hlavně před vánoci) fler poštou.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.