Děkuji vám za nahlídnutí, názory a důvěru při nákupech - budu ráda, pokud oceníte originál a uděláte tak sami sobě nebo někomu blízkému radost ;-), díky a vše dobré do nového roku, Lucka (Kuty)
Profil uživatele
Kuty | Prodávající
Město: Březnice 
Registrován dne: 11.6.2010

 Děkuji všem za přízeň v roce 2014 a přeji všem zdraví, štěstí, lásku a vše dobré do nového roku pro vás a vaše rodiny!

Lucka (Kuty)

 Pěkný den/večer všem co zavítají na tyto stránky a navštíví "můj obchůdek".

Snažím o realizaci vlastního nápadu a inspirací mi je mé okolí, domov, děti, příroda, zvířata a v neposlední řadě i mé zákaznice a zákazníci ;-) Jejich přání mě posouvají zase o kousek dál...

Má šitá tvorba je též ovlivněná Bellet, která mi pomohla zvládnout první krůčky a hlavně pomohla najít odvahu vystavit šité věci :-))... děkuji...

Věřím, že mé šité výrobky vás osloví ;-) a jejich majitel pak bude pyšný na jejich originalitu a ruční provedení.

Zakázkové šití - z důvodu velké vytíženosti, bohužel není v mých silách vyhovět  zakazníkovi/zákaznici a splnit ušití vašich přání včas... Tento problém mě velmi trápí a proto jsem nucena pozastavit šití na zakázku.

Věřím, že i tak najdete v mé nabídce kousek, který vás zaujme :-) Děkuji za důvěru a pochopení.

  Pod logem "Kuty":

Látkové peněženky... najdete u mě hlavně peněženky harmonikového typu, malé a delší verze, peněženky na zapínání na zip ze tří stran nebo klopové se zapínáním na magnetky a občas i tu peněženku "pánského typu (prostě spíš na penízky než na vše možné :-))

Pro miminka a děti... je sekce, kde najdete dětské a miminkovské oblečení a doplňky s hravou tématikou a veselými optimistickými barvičkami. Na vše používám materiály, které jsou příjemné mně a mým klukům.

 

 

Mou novinkou jsou jemňoučké a mazlivé zvířátka - ovečky a opičky. Poprvé jsme vyzkoušeli techniku sítotisku a jsme nadšení výsledky :-)

Věřím i vy si najdete svého mazlíka - postupně budou přibývat i další zvířecí kamarádi...

V nabídce mám příjemné, lehoučké, skladné, prostě tak trošku jiné originální domácí papučky/ťapky ;-) šité z designových látek ... jak pro malé tak pro velké :-)))) ...

 

Pod logem "Lili El"

... protože jsem cítila, že se potřebuji posunout zase o kousek dál, vznikl tento nový projekt, jedná se o šitou tvorbu tentokrát však zpestřenou vlastními sítotiskovými nápady a logem "Lili El"

Creative Commons License Děkuji, že respektujete autorská práva mé tvorby.

 

Pokud máte rádi barvičky, přírodní materiál a nevšední zpracování originálních kousků ... nakoukněte do (tentokrát nášeho) "obchůdku" pod jménem "Šuplík a hoblinka" , najdete u nás dřevěné výrobky, doplňky a dekorace Mrkající Těšíme se na návštěvu a ohlasy ;-)

 

Další profil, kde najdete mé výtvory jsou pivoňky... "PEONIES"

Naleznete zde papírové výrobky, hlavně přáníčka, notýsky, sešítky, visačky...

Doufám, že i tyto výrobky vás osloví a najdou si své oblíbence ;-)

 

Pěkné adventní dny Lucka (Kuty) ...Šlápnul vedle

 

Nakoukněte na mé spokojené zákazníky, fotky mi udělali obrovskou radost ;-)

 

Pokud máte zájem o fakturu v papírové nebo elektronické podobě, prosím připište tuto informaci k objednávce. Děkuji.

Nejste-li se zbožím spokojení (nelíbí se, nesedí či jiný důvod), máte ze zákona právo nevyhovující zboží do 14ti dnů zaslat zpět. Věci by však zároveň neměly jevit známky používání (nošení, praní,...). Náklady při vracení zboží hradí odesílatel/zákazník.

 

SEO

 

Způsob dopravy
Zaplacené balíčky posílám většinou v pondělí a ve čtvrtek Českou poštou ... doporučená zásilka nebo cenný balíček dle váhy a rozměrů *** vše pečlivě zabalené v bublinkových obálkách nebo kartónovém obalu *** pokud se rozhodnete o nákup více kusů, bude poštovné přepočtené a samozřejmě jen jedno ***
Další prodejní profily
Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.