... děkuji vám za nahlídnutí, názory a důvěru při nákupech - věřím, že oceníte originál a uděláte tak sami sobě nebo někomu blízkému radost ;-), díky Lucka (Kuty)
Profil uživatele
Kuty | Prodávající
Město: Březnice 
Registrován dne: 11.6.2010

21.4.2014 - OMLOUVÁM SE VŠEM, KTEŘÍ MĚ KONCEM TÝDNE KONTAKTOVALI NEBO SE KTERÝMI MÁM DOJEDNANÉ ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ, DNES JSME SE VRÁTILI Z NEMOCNICE A STÁLE BUDEME DOLÉČOVAT SALMONELU... VĚTŠINU MÉHO ČASU BUDU VĚNOVAT NAŠEMU MALÉMU A VÁS BUDU POSTUPNĚ KONTAKTOVAT A VYŘIZOVAT, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!!!!      Lucka (Kuty)

 Pěkný den/večer všem co zavítají na tyto stránky a navštíví "můj obchůdek".

Snažím o realizaci vlastního nápadu a inspiraci hledám všude kolem sebe, většinou, když něco sháním pro sebe a nikde to ne a ne sehnat, tak nápady přichází sami :-))) Velikou inspirací jsou i mé zákaznice a zákazníci ;-) Jejich přání mě posouvají zase o kousek dál...

Má šitá tvorba je též ovlivněná Bellet, která mi pomohla zvládnout první krůčky a hlavně pomohla najít odvahu vystavit šité věci :-))... děkuji...

Doufám, že mé šité věcičky někoho osloví ;-) a jejich majitel pak bude pyšný na jejich originalitu a ruční provedení.

 Pod logem "Kuty":

Látkové peněženky... najdete u mě hlavně peněženky harmonikového typu, malé a delší verze, pak peněženky na zapínání na zip ze tří stran a občas i tu peněženku "pánského typu (prostě spíš na penízky než na vše možné :-))

Pro miminka a děti... je sekce, kde najdete dětské a miminkovské oblečení a doplňky s hravou tématikou a veselými optimistickými barvičkami. Na vše používám materiály, které jsou příjemné mně a mým klukům.

 

V nabídce mám příjemné, lehoučké, skladné, prostě tak trošku jiné originální domácí papučky/ťapky ;-) šité z designových látek ... jak pro malé tak pro velké :-)))) ...

Creative Commons License Děkuji, že respektujete autorská práva mé tvorby.

Pokud máte rádi barvičky, přírodní materiál a nevšední zpracování originálních kousků ... nakoukněte do (tentokrát nášeho) "obchůdku" pod jménem "Šuplík a hoblinka" , najdete u nás dřevěné výrobky, doplňky a dekorace Mrkající Těšíme se na návštěvu a ohlasy ;-)

Další profil, kde najdete mé výtvory jsou pivoňky... "PEONIES"

Naleznete zde papírové výrobky, hlavně přáníčka, notýsky, sešítky, visačky...

Doufám, že i tyto výrobky vás osloví a najdou si své oblíbence ;-)

Pěkné dny ...Šlápnul vedle

 

Nakoukněte na mé spokojené zákazníky, fotky mi udělali obrovskou radost ;-)

 

Pokud máte zájem o fakturu v papírové nebo elektronické podobě, prosím připište tuto informaci k objednávce. Děkuji.

Nejste-li se zbožím spokojení (nelíbí se, nesedí či jiný důvod), máte ze zákona právo nevyhovující zboží do 14ti dnů zaslat zpět. Věci by však zároveň neměly jevit známky používání (nošení, praní,...). Náklady při vracení zboží hradí odesílatel/zákazník.

 

SEO

 

Způsob dopravy
Zaplacené balíčky posílám většinou v pondělí a ve čtvrtek Českou poštou ... doporučená zásilka nebo cenný balíček dle váhy a rozměrů *** vše pečlivě zabalené v bublinkových obálkách nebo kartónovém obalu *** pokud se rozhodnete o nákup více kusů, bude poštovné přepočtené a samozřejmě jen jedno ***
Další prodejní profily
Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
258734
22.4.2014 ...přidáno info v mém profilu ohledně mého provozu a postupném vyřizování, děkuji za pochopení, Lucka (Kuty)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.