Z důvodu zvýšeného zájmu o mé výrobky v období 1/9-20/12 prodlužuji dobu dodání na 3 dny. Pokud potřebujete rychlejší vyřízení objednávky, kontaktujte mě zprávou. Zboží odesílám Českou poštou a Zásilkovnou (PO,... více »
Profil uživatele
La Musica
Prodávající
Praha 5
Registrace: 8.1.2014

 

„HUDBA JE JAKO DÉŠŤ, KAPKA ZA KAPKOU PRONIKÁ DO SRDCE A OŽIVUJE JEJ.“ Romain Rolland

Je rodu ženského. Potěší Tě a povzbudí. Je krásná, neodolatelná… a když si ji pustíš k tělu, určitě Tě nenechá klidným. Abys jí mohl porozumět, nepotřebuješ rozum, ale otevřené srdce.

Pro někoho představuje hudba pouhou kulisu a výplň dne. Pro mnohé se stala koníčkem, magickým zdrojem inspirace nebo i povoláním. Jsou mezi námi tací, pro které je hudba nezbytnou podmínkou přežití.

 

Vítejte v mém obchůdku!

Jmenuji se Lucie a hudba pro mě znamená vše výše zmíněné. V různých podobách se táhne mým životem jako červená nit a mám to štěstí, že se stala i mým povoláním. Mít spoustu přátel mezi muzikanty obnáší neustálé vymýšlení „akurátních“ a originálních dárků. 

V profilu La Musica nabízím dekorace zdobené technikou decoupage a výrobky s hudební tématikou. Na Fleru mě najdete také jako mezzobella (šité módní doplňky - brože, sponky, čelenky) a mezzobella - materiál. Při zakoupení zboží ze všech tří obchůdků platíte jedno poštovné.

Fakturu v elektronické podobě najdete u své objednávky, tisknu a přikládám do balíčku pouze na vyžádání.

Doporučuji krásné obchůdky mojí maminky levandulová Liduška a levandulová chaloupka. Pokud si vyberete některý z jejích výrobků a na zboží nespěcháte, lze se domluvit na osobním předání v Praze.

 

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Poštovné je automaticky nastaveno na 70 Kč, po přijetí objednávky bude upraveno dle váhy balíku a způsobu odeslání.

Váha malé svíčky cca 200 g, velké svíčky cca 420 g.

V ceně poštovného je započítáno i balné. Každá svíčka zvlášť je dárkově zabalena do celofánu a ovázána organzovou stužkou, bezpečně obalena a uložena do krabice nebo balíku z bublinek (šetřím přírodu a používám recyklovaný materiál).

Na dobírku nezasílám. Děkuji za pochopení. 

 

!!! DÍKY NEUSTÁLÉMU ZDRAŽOVÁNÍ ČESKÉ POŠTY DOPORUČUJI ZASLÁNÍ PŘES ZÁSILKOVNU A ULOŽENKU!!!

ČESKÁ POŠTA 

 • do 2 kg - doporučený balíček(dle váhy 70-85 Kč)
 • 2-10 kg - balík na poštu (dle váhy 100-120 Kč)
 • 2-10 kg - balík do ruky (dle váhy 100 - 130 Kč)

 

ZÁSILKOVNA (balíky do 5 kg)

 • vyzvednutí na jedné z cca 600 poboček Zásilkovny - 65 Kč

http://www.zasilkovna.cz/pobocky

 • zaslání přes kurýrní službu DPD na Vaši adresu - 105 Kč

 

ULOŽENKA (balíky až do váhy 20 kg za stejnou cenu!)

Z důvodu časově náročnějšího převozu zboží na podací místo odesílám přes Uloženku jednou týdně (obvykle v UT).

 • Vyzvednutí na výdejních místech Uloženka - 50 Kč
  Praha 9 - Kolbenova 931/40b, Praha 9
  Praha 4 - 5. května 1109/63, Praha 4
  Brno - Václavská 237/6, areál ICB vchod č. 9, Brno - město
  Brno 2 - Černopolní 54/245, Brno - Černá Pole
  Ostrava - 28. října 1422/299, Ostrava - Mariánské Hory 
  Hradec Králové - Pražská třída 293, Hradec Králové
  Olomouc - Wellnerova 1322/3c, Olomouc – Nová ulice
  Plzeň - Tovární 280/7, Plzeň - město
  České Budějovice - Novohradská 736/36, České Budějovice
  SK - Bratislava - Chorvátska 1, Bratislava – SK
 • Vyzvednutí na výdejních místech DPD Parcelshop - 60 Kč

Seznam odběrných míst DPD na https://ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

 

FAKTURY

Standardně faktury ke zboží nepřidávám, každý zákazník si je může vytisknout přímo z Fleru. Dle aktuálně platných zákonů stačí elektronická faktura jako doklad do účetnictví. Pokud si přejete fakturu vytištěnou s mým podpisem, napište to do poznámky k objednávce a fakturu vám samozřejmě přiložím.

 

OSOBNÍ ODBĚR

Nabízím osobní odběr ZDARMA v Praze (větší balíky Praha - Barrandov), menší zásilky dle mých časových možností mohu předat v centru (ideálně Anděl).

 

Při zakoupení zboží z mých dalších profilů: Mezzobella a Mezzobella - materiál je samozřejmostí sloučení poštovného a zaslání zboží společně. 

Způsob dopravy
Prosím přečtěte si záložku Poštovné a balné!! Zboží zasílám přes Českou poštu, Zásilkovnu a Uloženku. Je možný osobní odběr v Praze (ideálně Barrandov, Anděl).
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce La Musica prostřednictvím internetového obchodu http://www.fler.cz/la-musica. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Mbank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
543818
6.9.2016 Vánoce jsou sice daleko, ale La Musica plní sklady a doplňuje nové dekory. Nakoukněte :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.