Profil uživatele
Lendule
Prodávající
Praha
Registrace: 25.6.2008

Vítejte v obchůdku, kde se prolíná vůně levandule s vůní skořice, hřebíčku a jiných vonných bylinek ............  Posaďte se prosím, uvařte si čaj nebo kafe a v klidu si prohlížejte...                                            www.fler.cz/shop/lendule

Vůně i motiv levandule se uplatňuje v celkové tvorbě ....

Asambláže - prostorové obrázky vytvářejí neotřelou výzdobu v interiéru. Do obrázků jsou zakomponovány přírodní materiály, miniaturní keramika, vonná  levandule, proutěné košíky, ručně vyřezávané dřevěné doplňky nebo šitá dekorace.

             
 

Textil je malován přírodními momenty, krajinami, květinami nebo fantazií ....oděvy dámské, pánské i dětské, polštáře, panenky ... plátna i kartony ... všechny jsou pečlivými tahy štětcem neopakovatelně ručně malované.

U malovaného textilu jsou použity kvalitní textilní barvy zaručující stálost, barevnost a pružnost.

 
Voňavé dekorační látkové panenky, plněné sušenými vonnými bylinkami,  se těší přízně dospělých i dětí. Levandulové, mátové, chmelové, svatební rozmarýnové, velikonoční heřmánkové, zimní nebo vánoční s příjemnou vůní skořice a hřebíčku. Všechny příjemně provoní a ozvláštní interiér.
 
 
 
Levandulové šperky jsou ručně šité z látky a plněné vonnou francouzskou levandulí. Při jejich nošení budete kolem sebe šířit jemnou levandulovou vůni.
 
Fotografie plné levandulové atmosféry z Provence.
 
 
Nenajdete-li zboží v aktuální nabídce, prosím napište, pokusíme se vám vyrobit výrobek podle vašeho přání.
Velké poděkování patří za vaše hodnocení, odezvy a návštěvy, jsou příjemným povzbuzením pro další tvorbu.
 

 

 

 http://www.prozeny.c/magazin/bydleni-a-zahrada/interier-a-nabytek/39522-zamilovali-jste-se-do-stylu-provence-doprejte-si-ho-i-u-sebe-doma

 

 

 

     
   
   
   
Způsob dopravy
Česká pošta - doporučené zásilky. Zboží odesílám ihned po obdržení platby. Osobní doručení je možné po dohodě v Praze a okolí nebo v Berouně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.