Moje milé a milí, od čtvrtka 29.1. do pátku 6.2. máme jarní prázdniny a budu mimo domov, došlou poštu budu vyřizovat pokud budu online průběžně, objednávky budu příjímat a jejich vyřízení, budu realizovat, po návratu z ... více »
Profil uživatele
lendule53 | Prodávající
Město: Běleč 
Registrován dne: 5.2.2009

 

 

Vítám vás moji milí ve svém obchůdku.

Jmenuji se Lenka a od dětství jsem byla vtažena , díky své babičce, do světa barviček, korálků, bavlnek a barevných knoflíků,  za což ji moc děkuji. Babička se mnou každé ráno než jsem odešla do školy nakreslila malinkatý obrázek a to se na mě doufám podepsalo:o).

Baví mě , když mohu něco tvořit - považuji to za relax a seberealizaci :o).

Budu  ráda, když vás  potěším při pohledu na mé výrobky a někomu  tím zlepším náladu.

 

KDO SE CHCE DOZVĚDĚT NĚCO VÍC, TADY JE SE MNOU ROZHOVOR:O)

Toto je moto mého života a z vlastní zkušenosti ( a to  nejsem nějaká stařenka :-)) vím , že je pravdivé

a opravdu platí :

Úsměv nestojí nic a vynáší mnoho,  obohacuje toho, kdo ho příjmá aniž by ochuzoval toho, kdo ho daruje. Trvá chvilku, ale vzpomínka na něj bývá stálá.  Nikdo není tak bohatý, aby se bez něj obešel a nikdo není tak chudý, aby ho nemohl darovat. Je dobře, že si ho nelze  koupit ani půjčit, ani ukrást, protože má hodnotu okamžiku, kdy se daruje. A kdybys potkal někoho, kdy by neměl pro tebe úsměv, ačkoliv na něj čekáš, buď velkodušný a oblaž ho svým úsměvem, protože nikdo  nepotřebuje úsměv tak, jako ten co ho nemá pro druhé.

 

 

moje největší inspirace :o)


 

 

 

 

 

Většinu zboží mám k dodání do týdne , či do dvou, tato doba platí po přijetí platby za objednané zboží, děkuji za pochopení.


U objednávek na míru prosím počítejte s 3 až 4 týdenní lhůtou , moc děkuji za pochopení:o) Lenka

Moje Sovičková kabelka v  Náš útulný byt 1/12

a

Chvilka pro tebe 2/12

 

‎3 000 000!
Včera se na Fleru prodal výrobek s pořadím 3 milióny! Děkujeme!
A který to byl? Tenhle:
www.fler.cz
Když ji miluješ III :o) - Ušila jsem pro vás pouzdro na brýle, na mobil,na drobnosti... vejdou se i pastelky, to pro ty hravé:o) a nebo jen tak :o). Proužek k proužku jsem dávala a vyšívala a vyšívala... :o) Taštička je ušita ze zahraničních látek ....

První a originální peněženky takto provedené na Fléru

 

Jak se o peněženky starat:

peněženka je látková,jak se o peněženku starat, obdrží každý zákazník v balíčku,

peněženku lze před používáním ošetřit inpregnací ( lze koupit v každé kvalitní prodejně s obuví, je to běžná záležitost a není drahá)

 

doporučuji prát v ruce, případně na jemný program( hedvábí, vlna) 30stupňů,  a ponechat volně uschnout v žádném případě neždímat, žehlit se dá na program bavlna.

Vzhledem ke střihu našich peněženek, zaoblený tvar klopy, se  nezačnou rohy klopy ničit používáním, a dále nepoužíváme žádná kovová loga, doplňky jako jsou růžky, přívěsky a podobně , nehrozí tedy , že zapustí barvu do peněženky, nebo začnou reznout a černat,  případně, že by nacvaknutý kovový  růžek odpadl,

naše peněženky velmi jednoduché na údržbu, tak aby zákazník, měl co nejjednodušší způsob zachování si původního tvaru a vzhledu peněženky.

Pokud se obáváte světlé barvy doporučuji, vybrat kombinaci látek tmavších, případně přímo na objednávku na tělo:o), andílky lze kombinovat i s tmavě šedým puntíčkem, nebo hnědým. Záleží jen na vašerm vkusu a barevném vnímání:o)

Taštičky a kapsičky na drobnosti:o)

Kdo potřebujete do tašek všít zip, případně vložit magnetické zapínání,vnitřní kapsičky, nebo karabinky, nebo jakoukoliv úpravu stačí si o ni napsat:o), pokud to jen trochu půjde ráda vám za symbolický poplatek vyhovím :), zip 50,-Kč

hračky které mě ohromně baví...........brože a kytičky:o)

tašky a obaly na notebooky...............

moje kabelušky................

.

ale zvířátka  milujeme :o)

 

 

Způsob dopravy
Většinu zboží mám k dodání do týdne , či do dvou, tato doba ZAČÍNÁ BĚŽET OD přijetí platby za objednané zboží.Veškeré zboží , které není k odběru ihned je zakázkové zboží, děkuji za pochopení. Fakturu přikládám do balíčku na vyžádání, jinak je ke stažení u každé objednávky. Objednané zbožíčko balím do igelit. obálek na textil nebo papír. krabic.V rámci ekologe, používám recyklované obaly. Veškeré zboží je před odesláním pečlivě zkontrolováno a vyžehleno a označeno mou značkou. V balíčku je také lístek s údržbou zakoupeného zboží. Balíčky odesílám jednou týdně a to každou středu, po připsání platby na účet, a vzhledem k dostupnosti objednaného zboží.Dopravu zajišťuje česká pošta. Objednávky do 500,-Kč odesílám vždy jako doporučenou zásilku. OBJEDNÁVKY NAD 1000,-KČ BUDU ODESÍLAT JAKO CENNÝ BALÍK S PŘIPOJIŠTĚNÍM A CENA U TĚCHTO ZÁSILEK JE 95,-KČ (PŘÍPADNĚ DLE VÁHY BALÍČKU). Na Slovensko zasílám, cena poštovného dle váhy a tarifu české pošty + balné. NA DOBÍRKU ZBOŽÍ NEZASÍLÁM. Děkuji za pochopení a za pozornost:o).
Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.