Vážení zákazníci, zakázky vyjma barevných světel vyřizujeme nejpozději 14 dnů od přijetí platby. Děkujeme za pochopení.
Profil uživatele
LightningFold | Prodávající
Město: Brno 
Registrován dne: 9.10.2009

Vítáme Vás v našem obchodě.

Máme nového pana řídícího :)

 

Pokud nás chcete vidět v pohybu, můžete se bavit videem z loňského léta.

Projekt LightningFold je ztelesněním naší vize o svobodném navrhování, samostatné ruční výrobě a pokud možno přímém prodeji užitečných a důvtipných věcí. Je to naše osobní dobrodružství, kterým si ověřujeme, jestli svět funguje tak, jak doufáme, že funguje.

Naším centrálním motivem je ohýbání (anglicky folding) a lampy jsou snad jen skromným začátkem. Vždyť na začátku bylo světlo, nebo ne?

LightningFold vznikl ze školního projektu v momentě, kdy jsme zjistili, že existují lidé, kteří mají zájem naši lampu (tehdy jsme měli jen Ježečka) koupit a někde si ji pověsit a rozsvítit. Proto jsme na Fleru. Už čtyři roky.

Naše svítidla máme vyzkoušená, všechny modely máme doma a používáme je. Všechna byla navržena mozkem, vyzkoušena a vyladěna rukama a v našem bytovém ateliéru jsou vyráběna zase našima rukama přímo pro konkrétního zákazníka.

Pokud u nás nenajdete světlo, které by vyhovovalo Vaší představě, neváhejte se na nás obrátit vnitřní poštou, rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc. Za ty roky máme dost zkušeností s nejrůznějšími požadavky a dokážeme řešit i vzniklé trable. Naším hlavním zájmem je vždy Vaše spokojenost.

Nově nabízíme dekorativní krystaly v sadách do-it-yourself. Je to větší legrace a můžete z nich vytvořit dekorace zcela podle Vašich představ.

Děkujeme Vám za návštěvu.

STÍNÍTKA

Ohýbáním, stříháním, nýtováním a šitím tenké plastové fólie vzniká náš původní designérský počin. Jsou jím stínítka Ježeček, Světlokvět a Korytnačka, nabízená ve třech velikostech (S,M a L). Všechny modely jsou v dostání jako závěsné lampy, lampy na stolek a stojící lampy (na zem). Ježečka a Korytnačku je možné rovněž připevnit rovnou na strop (bez závěsné šňůry) a vertikálně na stěnu.

Všechny modely jsou naším vlastním designem a jsme rádi, že nás nekopírujete.

Svítíka vyrábíme ručně z tenké, plastové fólie, která propouští dostatek světla, abyste je mohli použít s vybraným zdrojem světla ve všech místnostech, kde vykonáváte běžnou práci. Světla standardně vyrábíme z průsvitné, mléčně bílé fólie, můžete však vybírat z mnoha průsvitných i neprůsvitných barevných odstínů.

Materiál je chemicky, UV a tepelně odolný. Snadno se čistí vodou a mýdlem, v případě silnějšího zašpinění doporučujeme použít technický líh. Prachu se nejsnáze zbavíte ve sprše. Stínítka nesmí přijít do přímého kontaktu s ohněm a nepatří na mráz.

Součástí každého balení je návod, další výbava je uvedena u jednotlivých svítidel. Zdroje světla nejsou součástí balení.

KRYSTALY

Dekorativní krystaly (aktuálně nabízené v sadách pro domácí dokončení) vyrábíme podle vlastního designu z trvanlivého a kvalitního tvrdého papíru. Nabízíme spoustu barev, abyste si vybrali a vytvořili dekorace podle Vašich představ.

Krystaly se hodí pro závěsy, kolotoče a jiné ozdoby nad dětské postýlky (výborný dárek pro novorodiče), girlandy na nejrůznější oslavy a jako dekorace domova při rozmanitých příležitostech. Lze z nich vytvořit závěsy, které oddělí jednotlivé zóny místnosti.

Součástí balení je silonová nit, háčky a návod.

Stínítka balíme do pevných krabic vystlaných měkkým papírem a odesíláme poštou pojištěná na plnou cenu s potrvzením dodání. Kvítky posíláme navíc jako křehké zboží, což se odráží na vyšší ceně poštovného. Krystaly balíme bezpečně do pevných obálek. Na cestě je můžete sledovat v systému Track and Trace České pošty.

Není-li uvedeno jinak, balíčky odesíláme nejpozději dva týdny od obdržení platby, protože je vyrábíme přímo na základě Vašich objednávek. Pokud je potřebujete dříve, třeba jako dárek, dejte prosím vědět vnitřní poštou.

Rádi se s Vámi domluvíme na osobním odběru v Brně. Nemusíte čekat doma na pošťáka nebo chodit na poštu, svítítko dostanete obvykle dříve a ušetříte.

Vezměte prosím na vědomí, že u zásilek posílaných za hranice ČR a u objednávek vícero položek je cena za poštovné stanovována individuálně.

Způsob dopravy
Viz záložka Balení a doprava.
Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.