VÝPRODEJ!!! - Sleva 60% na "Pěkné Kvítka"
Profil uživatele
Lucy.hor
Prodávající
Lešná
Registrace: 20.2.2009

Vítejte v mém obchůdku, najdete zde hlavně NEREZOVÉ ŠPERKY, LŽIČKY a  na profilu parada-šperky pak dřevěné STOJÁNKY NA ŠPERKY.

Můžete si zde prohlédnout, či nakoupit šperky, které vyrábím pod svojí značkou PARADA. Výrobě šperků se věnuji hezkou řádku let, je to moje práce a vášeň zároveň. Momentálně tvoří paradu ještě tři  moje pomocnice a manžel, který se věnuje fotografování a prodeji.

Protože ráda experimentuji a neustále vymýšlím novinky,  můžu vám zde  nabídnout širokou škálu možných i nemožných náušnic, broží, sponek, náramků a jiných parád. Při výrobě  používám i netradiční a různorodé materiály, nebo kombinuji šperkařské techniky, ale nejvíc "paradu" charakterizují nerezové šperky v kombinaci se smaltem.Občas se věnuji i výrobě jiných produktů, jako jsou lžičky a stojánky na šperky, které si zde na fléru také můžete zakoupit. Všechny mé výrobky jsou opatřeny hygienickým atestem, šperky nezpůsobují žádné alergické reakce (lžičky jsou v souladu s hygienickými normami EU, barvy byly testovány  a jsou vhodné i pro děti).

 

 

Vítejte v mém virtuálním obchůdku!

 

Způsob dopravy
česká pošta
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
537292
14.8.2016 15.-21.8. jsme na "pracovní dovolené" tento týden posíláme balíčky s několikadenním zpožděním, děkujeme za pochopení :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.