Jelikož je vrchol svatební sezóny, v současnosti se doba dodání může prodloužit až na 2-3 týdny. Pokud věcičky potřebujete urgente, prosím, kontaktujte nás správou nebo připojte poznámku k objednávce. Děkujeme za ... více »
Profil uživatele
magaela
Prodávající
Dubnica nad Váhom
Registrace: 9.11.2012

Vítame Vás vo svete plnom fantázie, snov a splnených prianí...


...sme Michaela a Roman. Snívajúc svoj sen, oddane deň čo deň sa venujeme tvorbe menom Magaela...


...pri tvorení kúskov, zatváram oči a otváram srdce...


....občas sa mi stane, že príde nápad a celú noc nespím...

Pokojne sa usaďte a nechajte sa unášať svetom plným fantázie...


 Vaša Magaela/Michaela

 

Způsob dopravy
Zásilky posílám nejpozději do sedmi pracovních dnů od přijetí platby na účet. Všechny balíčky k vám cestují jako doporučený dopis 1. třídou, pečlivě zabalené v krabičkách. V případě, že Vám doručení spěchá, informujte mne o tom prosím správou, nebo v poznámce k objednávce. Na požádání vám mohu poskytnout i podací číslo zásilky, abyste mohli sledovat, kde váš balíček právě je. Gramáž při výrobcích je včetně váhy balíčku (170g), v k kterém k vám výrobek pojede :)
Obchodní podmínky

Milé zákaznice,

prosím, důkladně si před nákupem přečtěte obchodní podmínky, abychom se tak vyhnuli zbytečným nedorozuměním :)

POŠTOVNÉ

Vzhledem k tomu, že vám balíčky zasílám ze Slovenska, platba na dobírku není možná, protože by bylo poštovné velmi vysoké. Za zboží tak můžete zaplatit převodem na účet.


ODESLÁNÍ ZBOŽÍ

Zásilky posílám nejpozději do sedmi pracovních dnů od přijetí platby na účet. Všechny balíčky k vám cestují jako doporučený dopis 1. třídou, pečlivě zabalené v krabičkách. V případě, že Vám doručení spěchá, informujte mne o tom prosím správou, nebo v poznámce k objednávce. Na požádání vám mohu poskytnout i podací číslo zásilky, abyste mohli sledovat, kde váš balíček právě je.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zakoupené zboží z mé nabídky, který byl skladem, můžete v případě nespokojenosti vrátit do sedmi pracovních dnů od přijetí zásilky. Zboží vyrobeno na zakázku podle vašich přání není možné vrátit zpět.


STORNO POPLATEK

V případě, že si přejete vyrobit kousek na zakázku, dohodneme detaily a přizpůsobíme věcičky vašim přáním, a vy si to před odesláním rozmyslíte a zboží odmítnete, dovolujeme si účtovat storno poplatek ve výši 50% z ceny vyrobeného produktu za komunikaci a čas strávený výrobou. Je nám líto, že musíme přistoupit k tomuto opatření, ale po několikanásobných špatných zkušenostech je to opravdu nezbytné. Proto si, prosím, před výrobou požadovaných produktů dobře rozmyslete, zda máte o ně zájem. Děkujeme za pochopení.

No a nakonec vám přeji už jen příjemné nakupování :)

Magaela

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
522486
23.6.2016 Od 24.-29.6. dovolená :)
K dispozici vám zůstává Baja a Laura ve výrobě, komunikovat s vámi bude nadále Nika :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.