"Co dělá Jindřich a Rudolf... Náš záběr je hodně širokej. Na Fleru od nás můžete vidět kinetic art, zvonkohry, fotoobrazy, šperky, dózy, steampunkové věci... já se podívám, jestli jsem na něco nezapomněl."  Tak vítejte u Jindřicha a Rudolfa a pojďte dál!

"Jindróó.. vrať se, magore!" ....

"Málokdo ví, že tohleto je ... lebka... Jindřichova předchůdce Ludvíka..."

"Nedejbože, abych potkal nějaký materiál, který jsem ještě neviděl. Každý materiál, který potkám, by se mě měl začít bát."

"Ochranné pomůcky jsou velmi nebezpečné. Když si dáte rukavici, tak nemáte cit v rukách, takže to popálení je jistější."

"Nejzajímavější okamžik je druhý den, když zjistim, že to znova přetavim, hodim na zahradu do malin a nebo to nafotim a dám na Fler..."

"...gongy, korouhvičky, zápichy, loutky, praktické věci pro domácnost, bločky.. Fler nám určitě pomohl v tom, že jsme neustrnuli a že nám dává takovou tu adrenalinovou injekci."

"V poslední době jsem se dal na výrobu těhletěch krásnejch ptáčků plechovejch... je to velká závěsná kinetická plastika. Pohyb u těhle věcí, to je to, co mě fascinuje."

"Začali jsme zpětně tvořit věci, které jsme dělali před dvaceti lety, protože jsme zjistili, že nastal určitý návrat k rukodělným věcem. Možná už lidi přestala bavit Čína..."