POZOR POZOR VYŠLO DRUHÉ ČÍSLO NEŠEHO ČASOPISU KLOBOUK NA PAŘEZU A K NĚMU I CD HURÁ HLEDEJTE KLOBOUK NA FLERU.
Profil uživatele
PAŘEZ SMALT
Prodávající
semily
Registrace: 24.6.2010

LUCIE ČAPKOVÁ a JAKUB ČAPKA

Lucie ráda maluje . Ale ne vždy se tím živila. Původne je to zlatnice. Smalt, jsem jí původně jako hodný mužíček zakoupil na mateřskou,aby se mi nenudila. Lucie najednou zjistila,ze umí malovat. Smalt jí otevřel dveře ke kresbe ,následně k akvarelu i tiskovinám.Takže jsem to pěkně všechno zařídil já. Tak vznikl PAŘEZ /původně jen z legrace/.Vydáváme krásné pohlednice, kuchařky, kalendáře DÝNĚ NA PAŘEZU a leckdy i jiné specialitky nesoucí značku PAŘEZ. Posledním autorským počinem Lucie Čapkové je časopis KLOBOUK NA PAŘEZU vydavaný v našem vydavatelstvíčku. Interaktivní, nekomerční, časopis je pro celou rodinu a všechny ,kdo mají chuť si hrát a bavit se osobitostí a růzností projevu , kde není podstatné jak jsme zruční, ale jak jsme upřímní.

Je tvořen různými lidmi ,má dávat průchod bezprostřední radosti ze života, motivovat a sjednocovat. Můžete se k němu přidat i vy. Budeme se tešit!

Způsob dopravy
Posíláme jako obchodní balík.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
459592
16.12.2015 POZOR POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY KTERÉ BUDOU ODESLÁNY DO VÁNOC PŘIJÍMÁME DO PÁTKU 17 TÉHO 12 TÝ... PAK UŽ SE TO NESTIHNE A AŽ DO 3.1. MÁME VOLNO ...KOLOBĚH
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.