Profil uživatele
psychee
Prodávající
Praha 6
Registrace: 4.4.2009

POKUD SE O MNĚ A MÉ TVORBĚ CHCETE DOZVĚDĚT VÍCE, VE FLER KLUBU "PRODEJCI POD LUPOU" VYŠEL ROZHOVOR SE MNOU Úžasný

 

O MNĚ

Jmenuji se Tereza a vystudovala jsem psychologii a speciální pedagogiku.  Ve volném čase se kromě svých kamarádů, blízkých a rozličných kulturních i nekulturních akcí věnuji výrobě šperků, hlavně náušnic. Je to pro mě nejlepší forma relaxace.

MATERIÁLY

Vyrábím šperky z rozličných materiálů, které mě nějak zaujmou. Na začátku to bylo Fimo a Cernit, což je polymerová tvarovací hmota všech barev, která po upečení vytvrdne. Velmi mě baví ve své mnohotvárnosti. Lze z ní vymodelovat prakticky cokoli a hodně mě baví miniatury potravin. Nedávno jsem začala experimentovat s křišťálovou pryskyřicí. Jinak používám velmi ráda k výrobě šperků tzv. recy-věci. Jsou to všelijaké věci kolem nás, které se původně používají k jiným účelům, než k nošení na uších (žárovičky, kancelářské sponky, všelijaké tužky, ořezávátka, miniatury všeho možného, dekorační předměty...).

HYPOALERGENNÍ HÁČKY Z CHIRURGICKÉ OCELI A KRABIČKY

Pro alergiky nabízím možnost přiobjednání hypoalergenních háčků z chirurgické oceli (osteofixu). Vyrábím je ručně osteofixového drátu. Pokud si je přejete mít na náušnicích, je potřeba je k výrobku přiobjednat zde.

VÝROBA ŠPERKŮ NA ZAKÁZKU:

Ráda bych vás také povzbudila, abyste se na mě kdykoliv obrátili s prosbou  o šperk podle vašich představ, na míru. Ani nemusíte mít přesnou představu, stačí třeba jen téma, a něco spolu vymyslíme. Ukázky šperků na objednávku najdete v kategorii "na objednávku". Může to být něco vymodelované z Fima, nebo také mohu zalít jakoukoliv fotografii, kterou mi pošlete, do křišťálové pryskyřice. (například fotografii vašeho pejska, dítěte či oblíbeného místa).

HODNOCENÍ A PŘIPOMÍNKY:

Každému svému zákazníkovi píši hodnocení, myslím, že je to důležité, protože  podle hodnocení pozná kupující i prodávající, s kým má tu čest. Budu ráda, když mi napíšete, zda zboží dorazilo v pořádku, zda bylo podle vašich představ, nebo jestli byste třeba něco změnili....zajímá mě jakýkoliv váš komentář k mým výrobkům.

Jestli jste dočetli až sem, díky za vaši trpělivost ,o)

vizitka

VĚTŠINA MÝCH ŠPERKŮ JSOU AUTORSKÉ (ŽÁROVKY, NÁMOŘNICKÉ ŠPERKY, CHLEBÍČKOVÉ A TÁBORÁKOVÉ NÁUŠNICE ATD.).

RESPEKTUJTE TO, PROSÍM, A NEPRODÁVEJTE ZDE VÁMI VYTVOŘENÉ KOPIE.

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika

Způsob dopravy
Doporučeně, v bublinkové obálce. Zabaleno v zipovém sáčku s mou Fler vizitkou (viz obrázek nad tímto textem)i s návodem, jak se o šperky starat. Vhodné jako dárek. Křehčí věci jako žárovky balím ještě do několika vrstev bublinkové folie. Zboží odesílám co nejdříve po připsání peněz na můj účet (1-4 dny). Pokud byste na dodání extra spěchali, je nutné to uvést do objednávky nebo poslat zprávu a udělám, co bude v mých silách ,). Jinak chodím na poštu jen jednou, max. dvakrát týdně. Po domluvě je možné osobní předání u mě doma v Praze - Kobylisích.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
284975
13.7.2014 budu mít stánek v Art zoně na Colours of Ostrava, takže pokud zavítáte na tenhle báječný festival, určitě se zastavte :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.