Srdečně Vás vítám!!! Stávajícím zákazníkům, moc děkuji za jejich přízeň, které si moc vážím!!! Vaše RENA 75
Profil uživatele
RENA 75
Prodávající
Háje nad Jizerou
Registrace: 4.4.2011

 

 

 ..Vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Vaši návštěvu..

Můžete si tu prohlédnout moji dosavadní tvorbu. Ráda vyrábím různé dekorace, ale mým nejmilejším materiálem je dřevo. Budu moc potěšena,když se Vám moje výtvory zalíbí a budete z nich mít také radost jako já když je vyrábím. Každý kus mnou vyrobený je originál, vyřezaný v mé, malinkaté, ale útulné dílničce. Děkuji za Váš zájem shlédnout a potěšit se dekoracemi, které zde nabízím.

 

Přeji pěkný a krásný den

 

                           

 Vyrábím také na zakázku -  máte-li nějakou představu, ráda se nechám inspirovat i Vašimi vlastními nápady. Stačí mě kontaktovat vnitřní poštou. 

Pokud Vás zaujme nějaký výrobek a rádi byste jinou barvu a pod.,bez ostychu se ptejte vnitřní poštou!!! 

 

  

Dekorační kohoutek a slepička, zdobeno mašličkou a provázkem, který je zakončený srdíčky. Jsou velice pěknou dekorací na váš stůl, poličku nebo komodu, kde se budou pěkně vyjímat. 

 

 

..Velice pěkná celoroční dekorace..

 Líza je na kolečkách, které jsou pouze dekorační, netočí se zdobeno mašličkou a lýkem. Lze je postavit na římsu, parapet, poličku nebo do okna.

 

....Zajíčci Provence...

Celoroční dekorace zajíčci pár. Zdobeno mašličkou a provázkem, který je zakončen dřevěnou hnědou kuličkou.

 

 

 

 

 

    

Objednané zboží je zasíláno doporučeně po připsání peněz na účet v bublinkové obálce nebo jako balík. Poštovné je orientační, bude upraveno podle objemu objednávky.V případě koupě 1 předmětu je poštovné vždy uvedeno u výrobku, v případě koupě vícáš účet.e předmětů bude poštovné upřesněno při potvrzení objednávky. Zboží je zasíláno nejpozději do 7 pracovních dnů od připsání úhrady na účet.

Způsob dopravy
Objednané zboží je zasíláno doporučeně po připsání peněz na účet v bublinkové obálce nebo jako balík. Poštovné je orientační, bude upraveno podle objemu objednávky.V případě koupě 1 předmětu je poštovné vždy uvedeno u výrobku, v případě koupě více předmětů bude poštovné upřesněno při potvrzení objednávky. Zboží je zasíláno nejpozději do 7 pracovních dnů od připsání úhrady na náš účet.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.