Profil uživatele
Saare design
Prodávající
Praha 4
Registrace: 2.10.2014

Už ani nevím, jak to všechno začalo.
Jedno je ale jisté, tvořit jsem začala už kdysi dávno a touha a chuť stále něco vytvářet se ve mně pěkně zabydlely. Musím ovšem přiznat, že mi to ani trošku nevadí, naopak, tvoření k životu potřebuji – je to pro mne radost a dokonalý způsob relaxace.

A tak z česanců vlny, klubíček přízí a kousků látek vytvářím originální plstěné a látkové brože, tkané šály, polštáře a řadu drobností.
V poslední době se věnuji zejména plstěným brožím, ostatně vlna je úžasný materiál a s česanci se dají dělat divy. Brože vyrábím technikou suchého plstění (plstění jehlou) z novozélandských česanců barvené ovčí vlny Corriedale v nádherných barevných odstínech. Výrobu jsem za dobu, co brože dělám, celkem propracovala, a tak jsou brože překvapivě pevné, odolné a přitom stále na omak velmi příjemné. Finální podobu broží pak dotvářím pomocí korálků a různých knoflíků.
Brože a přívěsky vyrábím podle svých návrhů také z látkové dekorační plsti, kdy kombinuji plsť různých barev, jednotlivé díly prošívám a obšívám, přičemž vnitřek výrobků lehce vyplňuji dutým vláknem. K dozdobení používám knoflíky, korálky, mašličky...

Brože jsou skvělým módním doplňkem, drobností, která umí divy – obyčejný svetr, sako a flaušový kabát skvěle oživí a promění v model, který v žádném obchodě nenajdete. I když jsou moje brože veselé a hravé, jejich nošení není omezeno žádnou věkovou kategorií - nosit je mohou děti, školačky,  studentky, maminky i babičky. A nosí je dokonce i muži. 

Zkuste to, udělejte si radost a uvidíte, že s broží na klopě či na batohu bude svět hned veselejší.

Šárka


Moje brože si našly své příznivce i v zahraničí - nosí je ženy i muži ve Francii, Španělsku, Polsku, na Slovensku, v Rusku, ale také v Jižní Koreji a Finsku.

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty nejpozději třetí pracovní den po připsání částky na účet. Zboží zasílám doporučeně v obálce s bublinkovovu fólií. V Praze je možné zboží předat osobně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.