Profil uživatele
slapota | Prodávající
Město: Praha 9 - Satalice 
Registrován dne: 13.10.2008

Šlápotí obchod vším možným, každý kus je neopakovatelný originál.

Najdete zde převážně šité věci pro děti, barevné, zářivé, neokoukané. Sem tam něco pro maminky. Mám ráda kvalitní materiály, šiju převážně z krásných zahraničních látek od mých oblíbených designérů (Anna Maria Horner, Amy Butler, Kaffe Fasset, Echino, Tula Pink, Kate Spain...). Jedná se vždy o bavlnu, případně bavlnu se lnem, bavlněné voály a samety. Poslední dobou také o fantastické české bavlněné brokáty z Bruntálu.  Dále mám ráda kvalitní tkané stuhy, bavlněné paličkované krajky a madeiru.

Líbí se Vám něco, co už není? Napište ;-)

Kopírujete-li mou práci, bude mi ctí.

 

 

Dále nabízím originální, ručně malovaná trička, převážně pro děti.  Vhodná třeba jako neotřelý dárek pro čerstvé miminko nebo k prvním narozeninám. Všechna trika jsou z velmi kvalitní, stálobarevné, vysokogramážní bavlny či biobavlny.

Trička peru v běžném prášku na 40 st., žehlit se mohou na maximum. Barvy nepouští. Při náhodném vyprání na vysokou teplotu mají tendenci se drolit. Vlněné hračky je možné prát v ruce v přípravku na vlnu. Šité věci peru běžně na 40 st, budete li prát v ruce, vydrží déle krásné.

 

Do fotogalerie jsem vložila něco z věcí, co už mají svého majitele. Jedná se hlavně o malovaná trička, šité kabelky a peněženky z krásných designových látek a šité věci pro děti.

 

 

 

Hanka

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou, v co nejkratším termínu, cena poštovného dle aktuálního ceníku České pošty, balné si neúčtuji. Na požádání pošlu i obyčejně. V Praze možné po dohodě i osobní předání.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky jsou v souladu s platnou legislativou ČR a dobrými mravy. Nevyhovující nepoužité zboží Vám  ráda vezmu nazpět či vyměním.

Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
363042
27.2.2015 ...pojďte se podívat zblízka ;-)
www.fler.cz/blog/pojdme-s...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.