Profil uživatele
U Štěstí dam
Prodávající
Příbor
Registrace: 11.3.2012

Vítejte u nás!

Kdo jsme

U Štěstí dam je malý rodinný obchůdek z Příbora na severní Moravě, kde pro Vás tvoříme límečky a mašle, motýlky šle a další doplňky nejrůznějších druhů, barev a velikostí.

Všechno si děláme sami. Sami si všechny své výrobky navrhujeme, ušijeme, nafotíme a pak prodáme :)

Název pochází z románu známého francouzského spisovatele Émila Zoly z 19. století. „U Štěstí dam“ byl nádherný obchodní dům, kde si mohly dámy koupit něco pro radost.

Kupte si u nás něco krásného!

Límečky Šle a motýlky

LímečkyLímečky

 KravatkyLímečky

Co děláme

Věnujeme se návrhům a šití módních doplňků. Začali jsme s tvorbou snímatelných dámských límečků, které jsou stále naším hlavním zájmem. K límečkům jsme postupně přidali mašle a mašličky v podobě broží, spon do vlasů a čelenek. Pro pány (ale i dámy) děláme šle a motýlky a další doplňky.

Vše vytváříme z kvalitních látek rozličných barev a vzorů a kvalitních galanterních doplňků, jako jsou všemožné druky a sponky. Snažíme se co nejvíce využívat české komponenty (např. KOH-I-NOOR u šlí) a české látky.

KravatkyŠle a motýlky

Údržba

Aby Vám naše výrobky vydržely co nejdéle, tak je, prosím, perte šetrně a ručně na 30°C. Před vypráním odejměte kovové součásti, které by mohly zrezivět. Žehlete opatrně na velmi nízkou teplotu.

Naše doplňky si nasazujte vždy až po aplikaci parfémů, laků na vlasy a jiné kosmetiky, která by mohla povrch našich výrobků poškodit.

MašleŠle a motýlky

Fler banner: http://www.fler.cz/user/162570

 

Způsob dopravy
Přepravu výrobků k Vám domů pro nás zajišťuje Česká pošta. Vše posíláme jako doporučené zásilky po přijetí platby na náš účet. Také je možné si připlatit za službu EMS, u které máte dopravu druhý den po odeslání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
540902
27.8.2016 Nově možnost platit přes platební bránu.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.