Abyste stihli pořídit dárečky pro Ježíška včas, nabízíme možnost osobního vyzvednutí Vaší objednávky na zlatou neděli v kavárně Potrvá na Kulaťáku.
Profil uživatele
U Vincenta | Prodávající
Město: Hrubá Skála 
Registrován dne: 26.10.2010

Dobrý den všem,

 

Naše ručně vyrobené zboží najdete zde na Fleru, občas na trzích či v kavárnách na prodejních výstavách.

Veškeré výrobky od Vincenta jsou poctivou ruční prací a proto každá kabelka, peněženka a vše ostatní nese nesmazatelnou pečeť jedinečnosti a kvality…

 

.............Kabelky jsou šité z překrásných designových látek světových návrhářů,  jsou vyztužené velmi pevným tuhým plátnem či vlizelínem a ronopastem, takže jsou opravdu hodně pevné. Podšité jsou zpravidla kvalitní českou bavlnou, uvnitř každé kabelky naleznete několik kapsiček, každá kabelka je opatřena švovou etiketou a kovovým štítkem se jménem firmy.

 

.............Polštáře jsou šité buď z českých látek vyšší kvality nebo z velmi kvalitních látek většinou od ikony patchworkového šití - firmy Moda Fabrics, což je specializovaný výrobce upřednostňující designy ve stylu starých nebo nostalgických designů.

.............Sukně šiji podle vlastních střihů opět z velmi kvalitních zahraničních designových látek, převážně batikovaných, které se vyznačují zvýšenou pevností.

.............Deky mám ušité z kvalitních zahraničních látek, stylem pradávného patchworku - čtverečkováním, protože k těmto skvostným vintage látkám mi čtverečky ladí nejvíce

 

............Pletené zboží je pleteno ručně, každý kousek je originál a tudíž nemůže být identické se zbožím, které je vyfocené. Ke každé čepici většinou lze uplést i nákrčník či šálu a rukavice. Pokud si objednáte více kousků, soupravy, sety... zvyšuje se cena poštovného.

Každý kousek je originál, proto se může malinko lišit od nafoceného zboží.

Dcery mi dělají modelky, Markétka vyrábí bižuterii, kterou mám v tomto obchůdku, aby se nám to nepletlo.

 ... a Rozárku najdete Na křídlech vážky, kde dělá šité korále z mých zbytků látek

 Kromě pěti dětí máme ještě britského stříbřitého kocourka, o kterého se vzorně staráme.

 U nás se vůbec nekouříNevinný

S naším obchůdkem jsme se stali nositeli značky Regionální produkt Český ráj

Budu vděčná, když mi napíšete, že k Vám zboží dorazilo v pořádku a jestli se líbí i naživo.

 

Pokud by se Vám líbilo zboží ze sekce prodáno nebo byste potřebovali jinou velikost či barvu, napište mi do pošty, vykoumáme, co se s tím dá dělat.

 Každý výrobek od Vincenta je originál, nenajdete dva identické. Pokud by se Vám ale zalíbilo něco z prodaného zboží a přáli byste si stejný kousek, určitě se domluvíme. Stejně tak nás neváhejte oslovit v případě, že byste nějaké zboží rádi v jiných variantách, např.z jiných látek atd.

 

Top výběr 22. 11. 2014

 

 

Top výběr 1. 11. 2014

 

Top výběr 5. 10. 2014

 

 

 Top výběr 16.5.2014 - Kabelka...

Srdečně Vás zveme k mým dcerám:

k Markétě do Amálčiny cukrárny na dortíky a zmrzlinky 

 

 

a k Roze Na křídlech vážky na originální látkové šperky

 

 

Pokud si u nich něco vyberete, platíte jedno poštovné.

Způsob dopravy
Kabelky posíláme poštou doporučeně v pevné kartonové krabici - pojištěné na hodnotu zboží, pletené zboží posíláme většinou v bublinkové obálce - pojištěné na hodnotu zboží, poštovné závisí na velikosti, množství a křehkosti zboží, pro zákazníky z Prahy lze domluvit osobní odběr.
Obchodní podmínky

Dle nového Občanského zákoníku máme povinnost informovat Vás o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

* 1. Pokud smlouva byla uzavřena přes internet, má kupující právo odstoupit od ní do 14 dnů bez uvedení důvodu.

* 2. Po oznámení o odstoupení od kupní smlouvy, zboží bez zbytečného odkladu zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

* 3. Nakupující nese přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby je možno počkat do doby, než je vrácené zboží obdrženo.

* 4. Zboží je nutno vrátit nepoškozené.

* 5. Odstoupení od kupní smlouvy je možné dohodnout vnitřní poštou provozovatele Fler.cz.

* 6. Ochrana osobních údajů – osobní údaje zákazníků jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v plném znění

Komentáře
Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
341074
21.12.2014 Přejeme krásnou zlatou neděličku a třeba se uvidíme u kafíčka v kavárně Potrvá
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.