Domů Profil prodejce 3D
  • Prodejce od r. 2010
  • Harrachov, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 65
Aktivita: -
Registrace: 15.2.2010
Město: Harrachov
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 10.6.2010 mám otevřenu stálou expozici svých prací v Krkonošském muzeu řemesel v Poniklé. Všechny své příznivce zvu do muzea v Hlinsku. Do 3.9.2012 tam probíhá výstava "Dráteníkův rok"

3D

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Ladislav Šlechta a svůj, prakticky veškerý volný čas, věnuji drátování.

 Drátuji od srpna 2001, kdy jsem absolvoval třídenní drátenický kurz u paní Aleny Samohýlové v rámci řemeslných kurzů v Poniklé. Od tohoto data, prakticky každou volnou chvíli věnuji tomuto řemeslu. Mojí nejoblíbenější technikou jsou smyčky, kterými zhotovuji především trojrozměrné objekty (dráteník, golem, ježíš na kříži, betlém, desetiboj, letní a zimní sporty, kapela, stardance, zvířata a pod.) tak, jak to nikdo jiný nedělá.

 Od roku 2005 pořádám samostatné vystavy - KRNAP Vrchlabí, Paseky nad Jizerou, Vysoké nad Jizerou, Jablonné nad Orlicí, Divadlo Jablonec nad Nisou, Muzeum a Pojizerská galerie Semily, Muzeum řemesel v Poniklé, Galerie a muzeum Kravín ve Františkově,Nové Město na Moravě, Jihlava, Hlinsko, Žilina, Mimoň, Moravské Budějovice.

 Od června 2009, mých cca 250 drátovaných objektů, nese regionální značku - Krkonoše - originální produkt.

Můj, zatím nejpracnější objekt "dráteník" získal ocenění Zlaté muzejní ručičky v zámku Jílové u Prahy v září 2009, při setkání členů Cechu.

V září 2011 mně byl udělen titul Mistr Cechu Česko-moravských uměleckých dráteníků.

Vzhledem k náročnosti výroby mých objektů, zhotovím vážným zájemcům (po dohodě a platbě) prakticky jakýkoliv objekt buď z nabídky anebo přání zákazníka, jako zakázku!

Způsob dopravy
Česká pošta - obálka, folie, krabice Osobní převzetí
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od 3D

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--