Domů Profil prodejce 3Dtvorba
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
  • Unhošť, ČR
  • 28 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 15
Aktivita: aktivní
Prodáno: 28
Registrace: 24.11.2017
Město: Unhošť
Stát: ČR

3Dtvorba

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás.

Kouzlo 3D tisku jsem objevil před několika lety, když jsem si pořídil svoji první FDM 3D tiskárnu. Mým původním zájmem byla tvorba a stavba autorských modelů zahradní železnice v měřítku 1:22,5 (G). Počátek mé tvorby tomu odpovídal, pak ale přišly požadavky dětí na dárky a jiné jejich neodkladné potřeby. Díky tomu jsem vytvořil jmenovky na dveře, spinnery. Čas a požadavky přátel následně dopomohly k tomu, že se portfolio produktů výrazně zvětšilo. Právě poptávka mě vedla k založeni vlastního prodejního profilu. Zakládám si na detailním propracování výrobků. Lze tisknout barevně po vrstvách v rámci jednoho tisku nebo různobarevné části následně kompletovat a lepit.

 

Co je 3D tisk
3D tisk je proces, při kterém se z digitální předlohy (3D model) vytváří fyzický model. Je to proces additivní, to znamená, že se materiál přidává. Narozdíl od obráběcích strojů, kde se z celistvého bloku materiál odebírá, až zbyde jen požadovaný tvar.

Jak 3D tisk funguje
Nejpoužívanější technologie, FDM, funguje velice jednoduše. Objekt vzniká vrstvu po vrstvě natavováním tenkého proužku plastového materiálu. Představte si, že váš model rozkrájíte na plátky jako bramboru na chipsy, a poté každý z řezů nakreslíte pistolí na tavné lepidlo. Např. při nastavení výšky vrstvy 0,2 mm to v praxi znamená, že jeden výškový milimetr se skládá z pěti tištěných vrstvev.

Pro tisk používáme nejčastěji tyto materiály:
PLA - biologicky odbouratelný termoplast, vyroben z obnovitelných zdrojů, jako je kukuřičný škrob nebo cukrová třtina. Na základě toho jsou PLA vlákna mnohem šetrnější k životnímu prostředí než jiné plasty. Je dokonce nazýván "zeleným plastem". Je choulostivější na přímé působení teplot přesahujících 60°C /v těsné blízkosti tepelných zdrojů hrozí pokroucení/.
PET-G - tento typ plastu se běžně používá v potravinářském průmyslu pro obaly jogurtů, lahví pro nápoje, ...
ABS - používá se pro dětské plastové stavebnice, pláště elektrických přístrojů.
Tyto materiály jsou zdarvotně nezávadné, nedráždí ani pokožku při styku s ní. Zboží je vyrobeno z ekologického a plně recyklovatelného plastu.

Tisková plocha je 250x210x200 mm /větší objekty lze rozdělit na menší části a následně slepit.

Platba
Vzhledem ke skutečnosti, že nabízené výrobky jsou upraveny na míru pro konkrétního zákazníka, je vyžadována platba předem.

Termín dodání
Veškeré zboží je dodáváno do týdne od platby a schválení grafického návrhu

Doprava
Víme, co dopravci se zbožím dokáží - veškeré výrobky jsou proto pečlivě zabaleny do papírové krabičky a bublinkové folie.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od 3Dtvorba

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--