Profil uživatele
Alenca81
Prodávající
Frýdek Místek
Registrace: 31.1.2016

Dobrý den, Vítám Vás v mém malém obchůdku Květ

Jmenuji se Alča a jsem z Frýdku Místku. Už jako dítě jsem měla plnou hlavu nápadů, pořád jsem něco vytvářela a to mi i zůstalo. Jsem maminka úžasné dcery Natálky. Ve volném čase se věnuji výrobě šperků, dekorací pro Váš domov které potěší a pohladí po duši ale i zahřejí. 

Poslední dny jsem se zamilovala do vyrábění věnců a co nesmí na nich scházet jsou andílci, nebo srdíčka, kytičky..atd.. Pokud máte jiné přání věnečku, klidně pište. Budu se snažit Vaše přání vyplnit. 

Moc ráda předělávám staré věci, které vracím zpátky do života kde zdobí Vaše obydlí a mají svůj příběh. Mám ráda malování, ale zatím ne na papír ale dřevo, tak mi nejvíc udělá radost plechovka barvy a štetecÚsměv

Pokud máte nějaké přání, můžete mi napsat a něco vymyslíme. Jestli se Vám něco zalíbí, tak neváhejte a kupte si něco pro radost. Balíček Vám krásně zabalím a hodí se i jako dáreček pro Vaše blízké. 

Doufám že se Vám moje výrobky budou líbít, a udělají radost Vám nebo někomu komu budete můj výroběk věnovat.  Budu ráda i za zpětnou vazbu, v podobě pozitivního komentáře. Předem děkuji za každy ohlas, který mě posouvá dál na mé cestěÚsměvSvítíčko sluní

Podle aktuální legislativy o kosmetice, prodávám  tedy jako dekorativní zboží. 

Děkuji za Vaši návštěvu a mějte se moc krásně.

Zboží zasílám Českou poštou a to doporučeně v bublinkové obálce nebo kartonu . Je také možnost osobního předání ve Frýdku Místku.

AlčaSrdce

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.