Vážené zákaznice, pro tento rok jsem ukončila příjem objednávek. Přeji krásné a klidné blížící se svátky a nashledanou v novém roce ;-)
Profil uživatele
AnastazieB
Prodávající
Praha 6
Registrace: 17.10.2009

Šití „znám“ odmalička, maminka na nás dříve hodně šila, odmítala se spokojit s šedými a modrými věcmi pro děti v tehdejších obchodech. Já jsem ale vždycky, nevím proč, měla pocit, že to je složité a že se to nenaučím.

Šít jsem začla před necelými třemi lety, když jsem si potřebovala ušít vsadku do bundy na nošení dítěte v šátku. Nějak mě to chytlo, zabavila jsem otci vypůjčený šicí stroj a začala. Nejdřív pouze z plátna, došly mi ale nápady na šití, tak jsem se vrhla na oblečení pro mého tehdy ještě celkem malého syna. Nejdřív opatrné experimenty s věcmi z druhé ruky, později jsem ale propadla novým, krásným dětským látkám.

A protože všechny látky bych vyšít nezvládla, nabídla jsem své nápady Fleru. Všechny střihy a materiály zkoušíme nejprve doma, syn má krásnou sbírku tepláčků a jeho šatník začíná být z většiny mým dílem :D.

Vzory látek vybírám podle svého vkusu, protože zvláště těch chlapeckých je na trhu celkem málo. Nelíbí se mi všudypřítomné komiksové postavičky a nehezké ilustrace na dětském oblečení, proto radši vytvářím modely vlastní. Oblečení dětské, barevné, padnoucí a z kvalitních látek je přesně to, co ve svém obchodě nabízím.

Mé oblečení je rostoucí, tepláčky se dají ohrnout a guma v pase povolit. Synovi vydrží jedna velikost tepláčků bez problémů rok. Trička při zvolení větší velikosti také vydrží několik sezón. Oblečení šiju na míru, podle velikosti vašeho dítěte. Vzory a barvy přizpůsobím vašemu vkusu, ráda ušiji i jiné kombinace, než nabízím ve svém obchodě. Neváhejte mne kontaktovat vniřní poštou.

 

Látky na výběr ve fotogalerii zde.

Galerie mých výrobků zde.

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Obchodní podmínky
      • Vrácení nepoužitého nevyhovujícího zboží je možné do 14 dnů od doručení, platba za zboží se uskutečňuje rovněž do 14 dní po obdržení vráceného zboží.

      • Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými Obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

      • Náklady na přepravu při vracení zboží hradí kupující.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
318375
24.10.2014 Vážené zákaznice, ke konci října budu pro tento rok ukončovat příjem zakázek, tak pokud někdo váhá, tak je poslední šance ;-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím