Domů Profil prodejce anerinov
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Vyškov, ČR
  • 1092 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (119) 100%
Nadšenci: 223
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1092
Registrace: 31.10.2010
Město: Vyškov
Stát: ČR

anerinov

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Účet u FIO banky, platby ze Slovenska provádějte pouze v EURO, využijte platební brány.

 

Mám ráda upatlané ruce, cítím tu hmotu, která občas vzdoruje představě, to když jí nutím něco proti zákonům fyziky. Pozoruji ji při sušení - nepraskne? Nakládám pec, zažíhám, čekám, pak chvíle napětí než zvednu víko. Povedlo se? Trénink trpělivosti a nelpění. Tak takhle mě hlína učí! Zas a zas s novými výzvami.

Pro tvořivé lidičky nabízím hlavně keramické komponenty, papírová přání, aranže, drobnosti a různé věcičky a materiál pro další tvoření.

Navštivte také můj druhý profil s keramikou - anerin nebo I.N., společná objednávka je za jedno poštovné.

Nabízím zde také keramické komponenty - pro dotvoření(není to ovšem podmínkou, omalovánky můžete použít i v jejich přírodní bílé nebo lehce krémové podobě i bez malování). Jedná se o materiál z keramické hlíny, pálené prvním výpalem na 900 st. C. Možnosti dotvoření jsou velmi rozmanité: lze glazovat běžnými glazurami pro keramiky, nebo kysličníky a provést druhý  ostrý výpal podle teplot použitých glazur, nebo lze malovat čímkoli: vodovkami, křídami, fixami, akrylem, balakrylem, temperami. Pro trvanlivost barev - kde je to nutné, je možno přelakovat, nebo přetřít průhlednou slupovací barvou - vytvoří se dojem glazury, nebo lze použít přímo slupovací barvy. Můžete použít - nejjednodušší - lak na nehty, ostatní laky nebo barvy, spreje. Lze rovněž použít běžně dostupné vypalovací barvy "Porcelain" - ve všech barvách, stačí koupit tři základní barvy - dají se smíchat a vypálit v běžné troubě na 150 st. C - vznikne odolná trvanlivá glazura - omyvatelná. Přírodních tónů dosáhnete máčením keramického konponentu v silném čaji, kávě, inkoustu, zředěných tuších, zředěných barvách, linie, vystupující nad povrch lze jednoduše namalovat  přejetím prstem namočeným v barvě - velmi jednoduché. Lze takto i stínovat. Možno lepit ubrouskovou techniku.

Převážná většina keramických komponentů má zvýrazněné linky - vyvýšená hmatová linie. Odděluje tak od sebe jednotlivé plošky, barvy se neslévají do sebe.

Lze také podle Vašeho návrhu zhotovit rámečky, motivy - na přání, nutná domluva vnitřní poštou.

 Pokud objednáte zboží společně s - anerin nebo na  I.N., platíte jen jedno poštovné.

 Zboží zasílám poštou dle tarifů České pošty, výše je stanovena podle charakteru zboží. Poštovné za drobné kusy lze sdružovat, při větší zásilce přiměřeně váze balíku. Jako balicí materiál upřednostňuji použité krabice, noviny, aj. - chovám se ekologicky.

 V mojí nabídce naleznete také mou vlastní knihu veršů s názvem "Rýmová(ní rvána)ze mě", která vyšla v prosinci 2OO9 a je dostupná v několika málo exemplářích. Zvu Vás k nahlédnutí do kategorie - knihy vlastní na fler anerin.

V roce 2OO8 vyšla kniha veršů "Bez(mého)vědomí", která je v současnosti rozebrána. Pro nové vytištění je třeba nejméně 3O ks.

V roce 2011 vyšla další kniha veršů "Taxi (do sed) mého nebe", dostupná je na profilu fler -  anerin - v sekci knihy vlastní.

Způsob dopravy
Česká pošta. Poštovné bude stanoveno podle druhu zboží. Upřednostňuji použité krabice, novinový papír a pod. Chovám se ekologicky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od anerinov

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--