Domů Profil prodejce anežka.33
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Kroměříž, ČR
  • 743 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (100) 100%
Nadšenci: 222
Aktivita: aktivní
Prodáno: 743
Registrace: 27.2.2011
Město: Kroměříž
Stát: ČR
Důležitá informace: Dobrý den, na mém profilu právě probíhá SLEVOVÁ akce - sleva 20% na všechno zboží. Sleva platí do 31.12. 2022. Zboží je na stránkách zobrazeno v plné ceně, slevu získáte při zadání kódu Q19-499-A91 při vytváření objednávky.

anežka.33

/ Prodávající
Novinky
1022607
11.9.2022 Dobrý den, na mém profilu právě probíhá SLEVOVÁ akce - sleva 20% na všechno zboží. Sleva platí do 31.12. 2022. Zboží je na stránkách zobrazeno v plné ceně, slevu získáte při zadání kódu Q19-499-A91 při vytváření objednávky.

Dobrý den,

na mém profilu právě probíhá SLEVOVÁ akce - SLEVA 20% na všechno zboží. Sleva platí do 31.12. 2022. Zboží je na stránkách zobrazeno v plné ceně, slevu získáte při zadání kódu Q19-499-A91 v prvním kroku při vytváření objednávky (postup zde).

 

 

Ahoj všichni,

vítám Vás na svých stránkách.

Od mládí se věnuji šití a ostatním ručním pracem, ať již se jedná o oblečení na děti, na panenky, či šití plyšových hraček.

Když byly děti malé hodně jsem pekla cukroví, dorty. Pět let jsem pracovala ve výrobně zákusků. Poté jsem si doma pořídila malou dílničku a přivydělávala jsem si pečením na zakázku. Těď již peči spíše vyjimečně pro rodinu a známé. Před Vánoci ale neodolám a napeči toho příliš mnoho. Proto se s Vámi ráda podělím o své výborné vánoční dobrůtky.

Když jsem se dostala do invalidního důchodu a opustil mě manžel potřebovala jsem svůj volný čas něčím vyplnit. Tehdy jsem objevila patchwork, udělala jsem si kurz na jeho šití a naprosto mu propadla.

Těď se již 6 let intenzivně věnuji šití patchworku, vyhledávání a zkoušení stále nových střihů a postupů.

Mimo jiné i externě spolupracuji s časopisem Švadlenka pro které na zakázku šiju originální deky určené pro focení do tohoto časopisu.

Rodinu a známé jsem již podarovala a výrobky se mi začínají doma hromadit. Proto ráda udělám radost i někomu jinému.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od anežka.33

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--