Domů Profil prodejce Angyalház
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Františkovy Lázně, ČR
  • 82 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (27) 100%
Nadšenci: 98
Aktivita: aktivní
Prodáno: 82
Registrace: 29.1.2013
Město: Františkovy Lázně
Stát: ČR

Angyalház

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Dorottya Balázs a žiji ve Františkových Lázních.

Šperky jsem začala vyrábět z korálků, ale teď používám nejraději pryskyřici. Dělám takové šperky, které bych i sama nosila. Mám ráda střídmé a romanticky laděné, barevné šperky, které lze nosit i ve všední den. Jako základ ráda používám textil, pravé vylisované květiny nebo ptačí peří.

Jméno mého obchůdku - Angyalház - znamená Dům andělů.

 

Předtím, než byste vytvořil(a) objednávku, přečtěte si prosím i sekce "Pro alergiky" a "Šperky z pryskyřice", najdete tam důležité informace o mých výrobcích.

 

Děkuji za návštěvu!

Šperky vyrábím z bižuterního kovu, který může obsahovat i nikl. U náušnic je možné háčky vyměnit za háčky z chirurgické oceli. (Bohužel takové háčky existují jen v barvě stříbra.) V případě, že je potřebujete, prosím, napište mi zprávu k objednávce. Výměna je zdarma.

Křišťálová pryskyřice je materiál odolný proti rozbití. V lůžku drží velice pevně, vůbec se nemusíte bát, že Vám z lůžka vypadne. 

 

Je ale citlivá na škrábnutí a na různé chemikálie. Proto se šperky z pryskyřice nesmí čistit žádnými chemickými prostředky, ani mýdlem. Nejlépe se čistí suchým, jemným hadříkem (třeba hadříkem na brýle) nebo – když je třeba – vlhkým hadříkem.

 

Vlastností pryskyřice je, že časem trochu změní barvu (žloutne) a to znamená, že barvy podkladu se můžou také trochu změnit. Míra změny záleží hlavně na podkladu, když je třeba pozadí žluté nebo béžové, změna barvy pryskyřice je neviditelná. Když je ale pozadí bílé, nebo třeba světle modré, změna může být výraznější. Proto bohužel nemohu stoprocentně garantovat, že barvy šperků budou ve skutečnosti vždy stejné jako na fotkách. Pryskyřice podle mých zkušeností svou úplnou čirost zachovává zhruba jeden rok a potom pomalu začne žloutnout.

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou Poštou. Šperky posílám jako doporučené psaní. Zabalím je do bublinkové folie a vložím do bublinkové obálky. Dekoraci posílám v krabici, jako balík do ruky (nebo balík na poštu). V případě zájmu mohu balík poslat jako křehký. U křehké zboží ale doporučuji nejspíš osobní odběr. Osobní odběr je možný ve Františkových Lázních a v Chebu a okolí. Případně (podle domluvy) v Lounech a okolí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Angyalház

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--