Domů Profil prodejce Angyalház
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Františkovy Lázně, ČR
  • 87 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (29) 100%
Nadšenci: 98
Aktivita: aktivní
Prodáno: 87
Registrace: 29.1.2013
Město: Františkovy Lázně
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí zákazníci, od 09. 08. 2022 do konce měsíce jsem v zahraničí, případné objednávky přijaté v tomto období budu schopná odesílat až na začátku září. Děkuji za pochopení a přeji všem krásné léto!

Angyalház

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Dorottya Balázs a se svou rodinou žiji ve Františkových Lázních. Jméno mého obchůdku - Angyalház - znamená v maďarštině (odkud pocházím) Dům andělů.

Výroba šperků a jiných malých předmětů mě vždy bavila. Jako dítě jsem začala s korálky. Tady na Fleru jsem poprvé nabídla na prodej šperky, které jsem vytvořila pomocí křišťálové pryskyřice, kovových a skleněných komponentů a barevných látek. Poslední kusy mám v prodeji dodnes, ale nové šperky z pryskyřice už vyrábět nebudu. Jednoho dne jsem přišla na to, že mě lákají tradičnější techniky a materiály, které jsou blíže k přírodě.

V posledních letech jsem vyzkoušela mnoho nových technik, naučila jsem se šít, plést, háčkovat a vyšívat. Zatím jsem ve fázi přechodu, ale v mém obchůdku už teď najdete nějaké výrobky (třeba pytlíky, malé dekorační předměty a šperky), které jsem vytvořila mými novými oblíbenými technikami. A doufám, že v budoucnu jich bude ještě víc a sortiment se bude dále rozšiřovat. Romantický, trochu nostalgický a barevný styl - jak jste byli zvyklí u mých dřívějších šperků - ale stále zůstává.

 

 

Předtím, než byste vytvořil(a) objednávku, přečtěte si prosím i sekce "Pro alergiky" a "Šperky z pryskyřice", najdete tam důležité informace o mých výrobcích.

 

Děkuji za návštěvu!

Šperky vyrábím z bižuterního kovu, který může obsahovat i nikl. U náušnic je možné háčky vyměnit za háčky z chirurgické oceli. (Bohužel takové háčky existují jen v barvě stříbra.) V případě, že je potřebujete, prosím, napište mi zprávu k objednávce. Výměna je zdarma.

Křišťálová pryskyřice je materiál odolný proti rozbití. V lůžku drží velice pevně, vůbec se nemusíte bát, že Vám z lůžka vypadne. 

 

Je ale citlivá na škrábnutí a na různé chemikálie. Proto se šperky z pryskyřice nesmí čistit žádnými chemickými prostředky, ani mýdlem. Nejlépe se čistí suchým, jemným hadříkem (třeba hadříkem na brýle) nebo – když je třeba – vlhkým hadříkem.

 

Vlastností pryskyřice je, že časem trochu změní barvu (žloutne) a to znamená, že barvy podkladu se můžou také trochu změnit. Míra změny záleží hlavně na podkladu, když je třeba pozadí žluté nebo béžové, změna barvy pryskyřice je neviditelná. Když je ale pozadí bílé, nebo třeba světle modré, změna může být výraznější. Proto bohužel nemohu stoprocentně garantovat, že barvy šperků budou ve skutečnosti vždy stejné jako na fotkách. Pryskyřice podle mých zkušeností svou úplnou čirost zachovává zhruba jeden rok a potom pomalu začne žloutnout.

Způsob dopravy
Zboží posílám Českou Poštou nebo Zásilkovnou. Šperky většinou posílám jako doporučené psaní. Zabalím je do bublinkové folie a vložím do bublinkové obálky. I menší dekorační předměty je možné posílat tímto způsobem. Větší kusy dekorace posílám v krabici, jako balík do ruky, nebo balík na poštu. Jako levnější variantu pro objemnější věci nabízím Zásilkovnu (platí pro balíky do 5 kg). V případě zájmu a po domluvě mohu balík poslat jako křehký (tato možnost platí pro odesílání poštou). U křehké zboží ale doporučuji nejspíš osobní odběr. Osobní odběr je možný ve Františkových Lázních a v Chebu a okolí. Případně (po individuální domluvě) v Lounech a okolí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Angyalház

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--