Domů Profil prodejce Anin Tašky
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Bartošovice, ČR
  • 59 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 176
Aktivita: aktivní
Prodáno: 59
Registrace: 16.5.2016
Město: Bartošovice
Stát: ČR

Anin Tašky

/ Prodávající

 

 

 

 tvořím tak,  jak žiju

¨značka anIN vznikla v roce 2016, v době, kdy se mi vnější svět zúžil a ten vnitřní naopak rozšířil. Když přečtete anIN pozpátku, dostanete ženské jméno, současně anIN obsahuje i další jméno mé dcery.

¨anIN pro mě znamená hravost, eleganci a ženskost. Pracuji s konceptem, že z detailu se skládá celek a kladu důraz na udržitelnost výrobku a osobitost.

¨přírodu vnímám jako partnera. Z materiálu používám třísločiněnou kůži z ČR nebo ze země EU, jejiž zpracování je šetrné k přírodě. Kůži vnímám jako udržitelný materiál, o který je ale důležité pečovat. Když můžu, tak využívám již vytvořený materiál - edice upcycling.

¨ve své tvorbě pracuji s vrstvami, razítky a ornamenty. Používám profesionální barvy na textil a kůži. Pro tisk a ražení - dřevěné, gumové razítka, kovové raznice, šablony, kelímky, náušnice, listy, květiny - cokoliv, co má struktůru a tvar. Tisk je pro mě i zákaznika svobodný - vytvářím pouze omezené edice. U tašek na zakázku již stejná nebude vytvořena. Každá taková taška je unikátní.

¨u většiny kožených výrobku užívám ruční sedlářský steh, ruční barvení a moření, ruční ražení, což je časově náročné, Něco vytvořit mi však dává smysl.

¨všechny výrobky vznikají u mě doma, v Poodří. S procesem -práce se šicím strojem- mi pomáhá moje máma, která je i můj rádce a partner ve výrobě. Moje přání se proměnilo v cíl ....Je to láska k řemeslu...

 

 

                   

                            

 image

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám pouze s platbou předem na účet prostřednictvím České pošty jako balík do ruky nebo přes Zásilkovnu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Anin Tašky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--