Profil uživatele
anlyen
Prodávající
Náchod
Registrace: 28.7.2009

Vítejte v mém obchůdku :)Duha

 

Jsem tu zaregistrovaná již od roku 2009, ale vždy jsem byla jen v pozici kupující. Dnes si i já otevírám svůj vlastní obchůdek, který mě velice naplňuje Modlitba.

Vždy mě fascinovala krása naší Matky přírody Naše milá zeměa velmi si vážím její dokonalosti, proto s radostí a láskou vyrábím náramky z přírodních minerálů, kterými proudí pozitivní síla a energie.

Díky jejich vzniku je v nich utajena mocná energie a léčivá síla. Kameny/minerály nejsou rozhodně „neživými tvory“, neboť vznikají a po staletí sbírají zkušenosti ze svého okolí.

Dochází k propojení „vibrací“ drahého kamene a našeho organismu. Krystalická struktura, která určuje základní vlastnosti kamene, skutečně vibruje, a to jak působením teploty, tak i vnějších sil.

O minerály je potřeba pečovat. Většinou je čistíme pod proudem vlažné vody a poté je nabíjíme na přímém slunci či při měsíčním svitu. Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou, pokud je tedy na náramku bižuterní kov, čistěte náramek vodou opatrně. Bižuterní komponenty se galvanují tedy pozlacují či postříbřují a světlem nebo potem se „galvanika“ ničí. A tak se stává, že tyto komponenty jako kdyby „pouští“ barvu. Je to způsobeno oxidací a šperk může lehce zbarvit okolní korálky. Bohužel, tomu se u bižuterie nedá úplně zabránit, ale není třeba se obávat a stačí měkkým hadříkem očistit.  Chirurgické oceli voda nevadí. Při nákupu náramku Vám vždy napíšu, jak s nimi zacházet.

Každý minerální korálek je jedinečný a může se nepatrně lišit tvarem či zbarvením, jde o přirozenou vlastnost minerálních kamenů.

Doporučuje se zamezit kontaktu s vodou, vlhkem či lidským potem, korálky mohou těmito vlivy měnit své vlastnosti (změny barev či povrchu).

 

Mohu Vám vyrobit náramek podle Vašich představ, pokud budete chtít například jinou délku náramku, přidat nebo odebrat šperk, tak neváhejte napsat a domluvíme se :).

 

Pokud nakoupíte nad 400 kč, poštovné budeme mít zdarma.

 

"Pokud pohneme jedinou věcí v přírodě, zjistíme, že je propojená s celým zbytkem světa"

 

Doufám, že se Vám moje náramky budou líbit a že Vás budou nabíjet tou správnou pozitivní energií. Svítíčko sluní

 

 

Způsob dopravy
Zasílám doporučeně v bublinkové obálce. Dopravné činí 55 Kč.
Obchodní podmínky

Po obdržení platby Vás informuji o přijetí a poté ihned odesílám jako doporučenou zásilku.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím