Domů Profil prodejce Antique Romance
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 10 - Strašnice, ČR
  • 88 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (118) 100%
Nadšenci: 250
Aktivita: aktivní
Prodáno: 88
Registrace: 30.9.2014
Město: Praha 10 - Strašnice
Stát: ČR

Antique Romance

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

...hýčkejte své romantické já...

Jsem beznadějný romantik a miluji vše staré, oprýskané a správně "oňuchané", což určitě časem poznáte, i kdybych to na sebe právě neprozradila.

Vzpomínáte na ten pocit, se kterým jste jako malé otevíraly babiččinu šperkovnici a se zatajeným dechem opatrně zkoumaly malé poklady uvnitř? Pojďte si ten pocit alespoň vzdáleně připomenout s kolekcí šperků ve starobylém stylu, které nabízím na tomto prodejním profilu.

Šperky jsou tvořeny z kovových komponentů převážně bronzové barvy s použitím rozličných textilních materiálů, knoflíků, korálků a minerálů.

 

Přejete si jinou barevnou kombinaci, než nabízím? Raději byste kytičku místo srdíčka? Chcete uvedené zboží zkrátit nebo prodloužit? Určitě mne kontaktujte vnitřní poštou, věřím, že se vždy nějak dohodneme.

 

Pokud máte, stejně jako já, rádi romantiku při svíčkách, mrkněte k Niara - najdete zde krásné výrobky z krakelové mozaiky...

Aby Vám zde zakoupené šperky dlouho dělaly radost, uchraňte je prosím před kontaktem s parfémy, mýdly, vodou ve větší míře, agresivními čistícími prostředky apod. Jelikož se jedná čistě o rozmarné kousky pro ozdobu, vyvarujte je také namáhavé fyzické práci.

Až se budete po celodenním maratonu ukládat ke spánku, uložte také své šperky na vhodné místo do šperkovnice, krabičky či na stojánek. Budou Vám vděčné :o)

Děkuji.

V dnešní době již zřejmě neexistuje nikdo, kdo by nikdy neslyšel o tradičním oděvu indických žen - o sárí. Internet je plný informací a fotografií o tomto praktickém, ale hlavně překrásném oblečení. Za zmínku stojí hlavně sárí svatební, která často bývají vpravdě uměleckými díly. A hlavně svatební sárí dostávají po splnění své role druhou šanci v podobě recyklace a následném použití - například při výrobě netradičních šperků.

Přesně takové kousky najdete na tomto profilu v kategorii Sárí Collection. Malá ochutnávka níže...

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou, po odeslání balíčku obdržíte podací číslo pro snadnější sledování zásilky. Zboží je baleno v bublinkové folii a obálce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Antique Romance

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--