Profil uživatele
Argoemilka
Prodávající
Praha 5-Radotín
Registrace: 8.11.2010

Žiji na Vysočině. Mám ráda zimu, i když v létě je to tady taky fajn. Za dlouhých zimních večerů se dá podnikat spousta věcí - svařit si červené víno, poslouchat hezkou hudbu, číst hezké knížky,hladit zvířata, která jsou kolem mě, jíst dobré jídlo - případně jej vyrábět pro lidi, které mám ráda - nebo tvořit něco, co se dá darovat nebo čím se potěší někdo další.

Ráda vařím, peču, ale také jím (naštěstí to na mně není poznat Usmívající se) a vyrábím nejrůznější potěšení pro všechny, kdo to ocení. Největší radost mi udělá, pokud někomu chutná, co uvařím, upeču, zavařím nebo vyrobím.

Vidět radost z mnou darovaných věcí, nebo když mi zbydou jen prázdné talíře, hrnce nebo plechy, to je to největší uspokojení za to, na čem jsem pracovala.

Dělat radost druhým, to je zřejmě mým jediným posláním. Protože jinak to za moc nestojí.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno poštou - balíčkem. Řádně a pečlivě zabaleno a pojištěno. Velmi by mne mrzelo, kdyby se jakkoliv porušilo to, co jsem s velkým nasazením vyráběla.Doporučuji příplatek České pošty s.p.za "křehce" 25,--Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím