Do 8.4. jsem na dovolené. Objednávat můžete bez omezení, vaše nákupy vám odešlu po návratu. Děkuji za pochopení, mějte krásné jaro!
Profil uživatele
Arisu
Jitka Tuková | prodávající
Praha 7
Registrace: 7.12.2011

Pořídila jsem si účet ve Fio bance, takže nyní můžu přijímat i platby ze Slovenska bez zbytečných poplatků :)

Rozhodujete se, zda si pořídit jeřábové náušnice zavěšené za tělo nebo za křídlo? Přečtěte si a podívejte se, jak se to s nimi má!

Jestli si se mnou chcete přečíst rozhovor, tak můžete :)

Zajímá vás, jak je to s legendou o tisíci složených jeřábech a splněném přání? Odpověď na tuhle otázku a ještě spoustu dalšího najdete v příspěvku Jeřábí symbolika podle japonských tradic!

Zamotali se vám jeřábi? Přečtěte si pár tipů na to, jak se s nimi popasovat!

***

Arisu není Japonka, ale podle jména (které japonské je) je jasné, že v ní něco orientálního dřímá. Fascinují ji bambusové háje a sakurové květy, pomalu se snášející k zemi.

Momentálně ji nejvíc baví hrátky s papírem zvané origami, hlavně jeřábi, kteří se potom zavěšení na nitích tiše a poklidně vznášejí v prostoru.

Arisu miluje čaj a má ráda i staré orientální básníky, protože v jejich psaní je zachyceno ve zkratce něco z podstaty světa. A taky víno. (Li Po byl Číňan, ale budiž mu odpuštěno).

Jasmínu loubí. Sedím u vína, zve dobré druhy dobrá hodina — a já jsem sám. Vtom náhle nad strání kulatý měsíc se mi uklání, já jemu. Se mnou v modrý nebes klín můj kývá stín. Společnost poklonami nešetří — tak byl jsem sám, a teď jsme tři.
(Li Po - Tři kumpáni)

Občas se stačí jen podívat na svět jiným pohledem. Takhle ho vidím já.

Pokud byste si přáli vlastnit něco, co momentálně není v nabídce, nebo si to nechat vyrobit podle vlastních představ, budu ráda, když mi napíšete a domluvíme se.

 

Arisu balí své výrobky do roztodivných obalů všeho druhu, na některých je i vidět, k čemu původně sloužily...to vše ale pro dobro věci, protože jí přijde zbytečné vyhazovat ještě funkční krabice a plýtvat zbytečně papírem. Tedy se nelekejte a užívejte si krásu jeřábů!

 

Způsob dopravy
Česká pošta. Můžeme se domluvit na osobním přezetí v Praze.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
763878
15.11.2018 Rozšířila jsem své portfolio o výrobky z kovů, zejména mědi a mosazi. Nové šperky můžete shlédnout a zakoupit na mém dalším účtu Arisu a kov (https://www.fler.cz/arisu...).
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím