Domů Profil prodejce ARTmisha
Michaela LOHROVÁ
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Kolín, ČR
  • 1761 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (217) 100%
Nadšenci: 226
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1761
Registrace: 3.9.2014
Město: Kolín
Stát: ČR
Důležitá informace: Líbí se Vám moje výrobky, ale přáli byste si jiný vzor? Mojí nabídku látek doplňuji několikrát během měsíce o nové vzory. Napište mi do zprávy o zaslání aktuálního vzorníku.

ARTmisha

/ Prodávající
Novinky
817405
4.7.2019 Nově u mne můžete platit také v eurech. Mám zřízený eurový účet, nebudete tedy platit zbytečné poplatky za mezinárodní platbu. Poštovné do zahraničí spočítam dle velikosti a váhy balíčku.

Vítejte v mém fler obchůdku.

Jsem maminka na rodičovské dovolené, kterou baví šít. Prvotním impulsem pro moje tvoření byla kojenecká výbava pro naši starší dcerku. Můj koníček časem přerostl v pořádného koně. K první dcerce přibyla druhá slečna a jak naše holčičky postupně rostou, tak roste i moje nabídka výrobků pro děti. 

Dcerky jsou pro mne každodenní inspirací a nevyčerpatelnou studnicí nápadů. A věřím, že to tak bude i do budoucna.

Kdybych mohla mít jedno jakékoli přání, tak bych si přála, aby měl každý den aspoň o deset hodin více. A měla jsem tak více času na tvorbu, která mne tolik a tak krásně naplňuje.

Na závěr už jen povím, že mám v hlavě mnoho dalších nápadů. Tak se můžete brzy těšit na rozšíření mojí nabídky o další originální kousky, ušité s chutí do práce a se záměrem obohatit váš každodenní život. 

Způsob dopravy
Drobnější zboží zasílám doporučeným dopisem přes Českou poštu. Větší zásilky odesílám po domluvě s kupujícím jako doporučený balík, balík do balikovny, balík do ruky apod. prostřednictvím České pošty. Zboží je možné zaslat také kurýrem nebo do zásilkovny. Záleží na Vaší preferenci.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ARTmisha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--