Menu
--
Domů Profil prodejce Ateliér ANGE
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 6, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 14.4.2011
Město: Praha 6
Stát: ČR

Ateliér ANGE

/ Prodávající
Novinky
16954
17.4.2011 ..Každý máte Svého Anděla,jen ho objevit..

     „ANDĚL OCHRÁNCE „

                     Ateliér Ange design Denisa Holubová- signovaný  A

             má vždy svůj certifikát a luxusní ambaláž, která podtrhuje jeho dokonalost.
    (Bez těchto náležitostí se jedná pouze o kopii díla chráněného ochrannou známkou.)

„Anděl Ochránce“ vyniká svou absolutní jedinečností, každý z těchto Andělů Ochránců je originál.
Je stejně unikátní, jako každý z Vás. Má svůj osobitý charakter, výraz i náboj.

Je ručně vyroben technikou starých českých sklářských mistrů z pravého českého křišťálového skla s přidanými třpytkami plátkového 24 k zlata . (V provedení i bez zlata).

Šperk každého interiéru, z něhož je cítit jeho síla a zároveň něžná harmonická souhra. Obdarované osobě, kterou si můžete být i Vy sami, tím zároveň nesete poselství, chcete-li vzkaz.

Symbolika „Anděla Ochránce“

                Slovo Anděl pochází z řeckého „Angelos-posel“. Andělé  Ochránci  jsou Andělé, kteří stojí osobně po boku každého z nás. I když o Andělu Ochránci pochybujeme a nevnímáme ho, přece stojí po našem boku.Jako všichni Andělé mají i ochraňující Andělé velkou sílu a mnohé dokážou .Pomáhají nám splnit plán našeho života,můžou pomoci k rychlejšímu poznání a vytváření příznivých okolností, aby náš život byl příjemnější. Je třeba jej požádat. Svému ochránci můžete dát jméno, které vás napadne. Připravte si  ve svém nitru přání,se kterým se na svého Anděla obrátíte a přelaďte do stavu očekávání pomoci.

            V dávné Mezpotámii, kolébce civilizace Středního východu, byly tyto bytosti pokládány za osobní božstva známá jako „ Massar Sulmi“. Tuto tradici přijali i pozdější civilizace na tomto území, např. Babyloňané a Chaledijci, kteří ovlivnili Judaismus a jeho prostřednictvím Křesťanství a Islám.

            V Japonsku je strážný duch známý jako Kami , v Barmě jako Nat, v Řecku jako démon. V předkřesťanském Římě chlapce chránili bytosti zvané Génius a dívky Juno.

            Idiáni a všechny šamanské kultury věří v duchovní průvodce , kteří se mohou zjevit v jakkémkoliv tvaru, hlavně v podobě totoemových zvířat nebo duchů předků.

          V Islámu má každá osoba dva páry bytostí Hafaza, přičemž jeden ji stráží ve dne a druhý v noci.

          V Židovské tradici má každý Anděla strážného, který mu byl přidělen při jeho narození.

           U křesťanské církve, jejíž tradice pochází minimálně ze třetího století před Kristem, nejsou Andělé Strážní součástí oficiálního katolického dogmatu, i když Bible praví ( Matouš 18:10 ):“Dejte si pozor, abyste nepohrdali žádným z těchto maličkých. Říkám vám totiž, že jejich andělé v nebesích neustále hledí na tvář mého nebeského Otce.“

 

 

 Křišťálové sklo

            Slovo "křišťál" pochází ze staré řečtiny. Řekové tímto výrazem nazývali led, tedy vodu v pevném skupenství, vyznačující se čistotou a průzračností.

 Jedná se o vysoce kvalitní sklo s příměsí oxidu olovnatého. Přítomnost olova změkčuje sklo a tím ho činí přístupnějším pro broušení a rytí. Olovo přidává sklu na hmotnosti a způsobuje, že sklo láme světlo, takže tříští paprsky procházející sklem do duhových barev.

Rozdíl mezi sklem a křišťálem je patrný očima, vidíte jej .Při pohledu na Anděla Ochránce design Ateliér Ange nebo při pohledu na křišťálový lustr,vidíte jak  vrhá po místnosti barevná spektra. Čím vyšší je obsah olova, tím větší je jeho oslnivý třpyt.

Zlato a zlatá barva v symbolice

Zlatá symbolizuje Vaši vlastní moudrost, vše čeho si na sobě i ostatních ceníme. Přináší k Vám Vaše vnitřní bohatství. Zlato je nejušlechtilejší kov, pomáhá odstranit vše, co není v souladu s Vaší pravou podstatou. Dává pocit hojnosti, lesku a nadbytku. Je to barva univerzální lásky, nejvyšších hodnot, zastupuje idealismus, velkorysost a šlechetnost. Transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti. Má mimořádně silný vliv na psychiku a intelekt. Povzbuzuje tvořivost, zmírňuje napětí, uklidňuje, pomáhá při ovládání emocí. Harmonizuje a regeneruje vitální síly v těle. 24karátové zlato je jeho nejčistší formou. Magický kov opředený mnoha tajemnými legendami. Zlato bylo vždy něco vzácného a kouzelného.

 

Způsob dopravy
Balík PPL,doprava v ceně.Zboží je baleno v dárkové kazetě,chráněno bublinkovou fólií.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Ateliér ANGE

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím