Domů Profil prodejce ateliér Šárka
 • aktivní prodejce od r. 2009
  Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
 • Brno, ČR
 • 89 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 327
Aktivita: aktivní
Prodáno: 89
Registrace: 10.9.2009
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Slovensko a EU - zasílám pouze na dobírku. Cena zboží bude navýšena o dobírkové poštovné a platba proběhne při převzetí zásilky.

ateliér Šárka

/ Prodávající
Novinky
1060583
25.5.2023 Je tričko tak úplně obyčejná věc a nebo ne? https://www.fler.cz/blog/...

Vítejte ve světě energetických obrazů, "tričkoobrazů",

oděvů i šperků, které byly nejdřív myšlenkou a zajímavým nápadem.

 

 

 

Jak se to stalo, že jsem začala tvořit energetické obrazy - Léčivé vzkazy Andělů, jak jsem jim hodně rychle začala říkat, se dozvíte z článku zde.

 

Co malované  tričko - to originál energetického  obrazu, který můžete nosit přímo na svém těle.

 

 

 

A protože jsem původně oděvní návrhářka, některá trička i propasovávám a střihově přetvarovávám - rukávy pryč, pár záševků sem, pár tam a ejhle, co z rovného trička řady unisex vznikne. Úplně jiná a naprosto originální věc.

 

 

 

Stimulační motivy a mandaly - potisk.

Stimulace čaker a energie v těle.

Přes tělo dojde signál i do vědomí.

Mandaly vznikly z energetických obrazů.

Vliv mandal na tělo jsem testovala a zkoušela v první řadě na sobě.

Funguje to.

 

 

 

Zasílání na Slovensko a do zemí Eu:

Nechte platbu v Kč a zaslání volte NA  DOBÍRKU.

Proč?

- Poštovné je cenově různé do různých zemí a za různě velké zásilky, takže se promítne do reálně ceny na dobírkové poukázce.

- Není třeba řešit eura - zaplatíte vždy dle aktuálního kurzu při převzetí zásilky - pošta převod na na koruny pro mě na účet už zařídí.

 

 

 

 

 TOPlist

 

 

Vaše nejčastější praktické dotazy:

 

 1. Čím na trička maluji?

  Speciálními barvami na textil. Používám značky Pebeo, Textil Art a Color Art. Na trhu je jich k dispozici víc, takže kdo ví, co postupem času ještě všechno vyzkouším.

 2. Jak dlouho takový obraz na tričku vydrží?

  Věřte, že dlouho – roky. Malba se musí fixovat – zažehlovat přes pečící papír – a to já dělám pro jistotu opakovaně. Spíš než na barvě, záleží na kvalitě trička a ta používám také velmi kvalitní. Všechny obrazy jsou skutečnými originály a to i na tričkách. Jsou to vlastně originály obrazů. Takže nic, co by člověk potkával na každém rohu. Jen několik motivů dokáži zopakovat a to ještě nikdy ne úplně stejně...pokaždé v jiné atmosféře a o tom to také je – mít vlastně originál.

 3. Jak dlouho tričko maluji?

  Tak tohle už záleží na motivu. Jen některá trička jsou hotová výjimečně za pár hodin. Mnohé výjevy je třeba tvořit postupně a po částech. Malba musí odpočívat a schnout, aby bylo možné pokračovat. Takže je to ve většině případů otázka dnů a nikoliv hodin. A aby malba vydržela, nechávám odpočívat i hotové pár dnů, potom fixuji, zase pár dnů odpočinek a znovu fixace. Třeba 3x – 4x s odstupem několika dnů. Jistota je jistota.

 4. Další častá otázka je na téma – Osobních enrgetických obrazů – zda je možné nechat si takový obraz namalovat opakovaně. Ano je to možné. Jsou totiž dvě možnosti jakou energii Andělé pro Vás sešlou. Buď se zobrazí podstata Vaší duše nebo se zobrazí zharmonizování určitých vnitřních rozporů k jednomu tématu uvnitř Vás. Totéž platí o osobních energiích na tričkách...Může se Vám stát, že po čase zjistíte, že už Vám tričko a energie motivu nic neříká a že by to prostě chtělo něco nového a jiného neb už jste sami třeba energeticky jinde.

 5. Další otázka se týká obrazů na zeď. Zvolit si reprodukci a nebo originál?

  Tohle záleží spíše na Vaší úvaze a ochotě investovat. Je docela možné, že někdy budou mít originály ode mě velkou cenu...ale to jeden neví :-). Co do energetického a harmonizačního účinku je to jedno. Pakliže vnímáte obraz i jako řekněme výtvarné a umělecké dílo – jednoznačně je větší zážitek z originálu.

 6. Často se ptáte třeba po reprodukci obrazu – u něhož je vystaven pouze originál.

  Ano – i to je v některých případech možné, pakliže mám uloženou kvalitní elektronickou verzi a pakliže to obraz sám dovolí. Některé obrazy a motivy díky své energii a tématu chtějí k většímu množství lidí, jiné chtějí zůstat originálem. Reprodukce a to v libovolných velikostech jsou možné i na na plátno (to vypadá moc dobře a moderně). 

 7. Jak fungují ta trička s potiskem?

  Pokud se rozhodnu nějaký energetický motiv takto reprodukovat a provádět opakované potisky a v různých velikostech, tak je to vždy proto, že vznikl silný energetický stimulátor pro tělo, čakry a vnitřní energii a to by bylo velmi sobecké nepředat jej většímu počtu lidí. Na tato trička už je dobré se dívat hlavně z toho energetického hlediska – nechci používat přímo z léčivého hlediska i když je tomu ten termín velmi blízko. Co dokáže rozpohybovat energii v těle a uvolňvat tak bloky v jejím toku – to má vlastně i léčivý účinek. Mnoho fyzických trablů má ve skutečnosti prapůvod v zablokované energii a to mohou způsobit i naše vnitřní přesvědčení o sobě a čemkoliv neb z nich vznikají ty těžké a husté pocity a emoce a z toho teprve materiální projevy i v těle. Takže správná stimulace přes tělo, může vyplavit i zablokované, potlačované emoce, uložené zbytečně zatěžující principy a to se pak všechno projeví zase zpětně i na stavu těla.

   

 

 

 

Řekli mi a nebo napsali - prostě se se mnou podělili o svůj zážitek s obrazem a nebo tričkem a  dovolili jej i zveřejnit.

 

Reference

13. 4. 2014 - Tričko s osobní energií na přání pro moji dospělou dceru a její komentář, když ho viděla v emailu na fotce

Je to neskutečný, bílý lilie, ty já miluju, moje nejoblíbenější květina !!!! Ty jsi prostě dokonalá !!!! V tomhle se teda rozhodně nebudu bát vyjít ani do společnosti! Prej triko nadoma, to jsi uhodla !!!! Tím se budu všude chlubit !!! úžasný ... prostě nemám slov... jsem zvědavá, jak bude slušet mě :-)

Šárka 

 

22. 9. 2014 - osobní obraz na přání

Milá Šárko,
moc Vám děkuji a moc si vážím vaší práce.
A děkuji vám upřímně za to, co píšete.
Hodně na sobě pracuji... snažím se......

 

3. 10. 2014

Dobrý večer paní Šnajdrová, Váš obraz Nebeský květ mě okouzlil, v plné velikosti vypadá ještě krásněji, než se zdálo z internetu. 

Děkuji a nashledanou.

Vychodil

 

16. 11. 2014 - osobní obraz na přání

Dobrý den paní Šnajdrová,

v první chvíli jsem velmi překvapená, že jste to tak rychle stihla. Myslela jsem, že na svůj obraz budu čekat třeba měsíc nebo tak. No naprosto jste mě zaskočila, že to bylo tak rychlé - což je skvělé!!! Koukala jsem na obraz... a?? Noo je prostě neskutečný!!! Je to prostě moje druhé já, položené na kousek papíru :) A tak to i beru :)

S pozdravem

Bc. Martina Jančíková

 

28. 4. 2015 - Fénix

Dobrý den paní Šárko,

obrázek došel v pořádku a je naprosto okouzlující. Na internetu nevypadal zdaleka tak krásně jako ve zkutečnosti.
Mám z něj velikou radost.
Moc děkuji a přeji také krásné dny Hejtmánková
 
 
27. května 2015 - krásná zprávička a popis zážitku v tričku s osobní enegií - od Jiřiny TORIL Dlabkové:
Ptáci v slunci: O tomhle tričku jsem vždy věděla, že ho chci nějak nabarvit, protože jsem ho měla ráda, ale bylo bílé, a to se ukázalo jako dosti nepraktická věc. Nabarvila jsem ho tedy v rámci rozjasnění mého povětšinou tmavého šatníku sytou, tmavě žlutou a odevzdala mé milé Šárce k namalování motivu letících ptáků, kterýžto jsem si zamilovala na první pohled. Výsledek předčil má očekávání. A nosí se skvěle a nosí mi štěstí - dnes jsem ho měla poprvé na sobě a děly se věci. Nabušenej den plnej přelomových zážitků, ať již velmi objevná terapie, pokec s kamarádkou, kterou jsem dlouho neviděla, či návštěva kamarádčina obchodu s oblečením a totální přelom v mém šatníku. Konec jedněm džínům a černým tričkám. Přišly košile, sáčka, sukně! Šatníkem to začalo a šatníkem to (tuším!) nekončí. Tyhle malby na trička nejsou jenom malby... Tohle tričko s váma žije! Děkuji, Šárko.
 
Oranžový květ: Nechat si namalovat energetické tričko od Šárky je dobrej hukot. Když mi poslala první fotky a popis, co jí vzniká pod rukama, a co přitom zažívá, nemohla jsem ani pípnout. Jak to sedělo! Jak mne to oslovilo. Oranžová - to je přece moje barva! A já chtěla oranžové tričko! A ten text, který mi k tomu Šárka napsala, mne absolutně dostal, to bylo přesně ono, co se v tu dobu dělo, a co jsem potřebovala slyšet. Doporučuji. Je to úžasné a povznášející. 
 
 
srpen 2015 
Tričko v barvě fuchsia s mandalou Kristovo srdce - lehkost bytí.
ANO,
souhlasím :-) pomáhá
Barva trička mi pasuje, je to totiž MOJE barva.
nosí se dobře, zkrátka je mi v něm fajn :-)
Přeji mnoho spokojených zákazníků, víš nosíme na tričkách cokoli, ale to co nám pomáhá??? Jsi průkopník! DIK.
Jana Zindulková
 
 
červenec 2016
Danuše Šebelová - má ode mě tričko "Zlatý Fénix" - mi přes facebook napsala:
Děkuji moc za krásný výklad.A ještě bych se vrátila k Fénixovi.Od té doby co ho nosím, mě přestaly bolet záda, se kterými jsem v té době měla problém a pocítila jsem velký příliv energie....
 
______________________________________________________________________________________________________________
 
To jsou nejkrásnější zprávy, které kdy mohu číst a děkuji za ně. Mám potom pocit, že to, co dělám má skutečně smysl a že má smysl i pokračovat, tvořit  a být.

Je dobré řídit se při výběru rámu pro obraz  barevností interiéru?

Ano či ne?

Nedá se říct, že je to dobře a nedá se říct, že to musí být vždy špatně.

Správný rám má podtrhnout a pozvednout motiv obrazu.

Měl by ladit s motivem.

Takže máte-li doma černý nábytek, je potřeba nejdřív zjistit, co černý rám udělá s motivem obrazu.

Pokud motiv celý zapadne a ztmavne, černý rám není správná volba, byť by sebevíc ladil s vaším interiérem.

 

Co když se rozhodnu, že obraz je pro mě tolik cenný, že mu chci dát ten nejluxusnější a nejzdobenější a nejkrásnější rám?

Byť si obrazu skutečně a hodně ceníte, ani toto nemusí být vždy nejšťastnější volba.


Může se totiž stát, že v první řadě bude vidět rám a upoutávat na sebe svou pozornost svým leskem, zdobením a jinou krásou a motiv obrazu to opět potlačí.

Váš záměr dát najevo rámem, jak je i obraz pro vás cenný, se mine účinkem.

 

Jak tedy vybrat ten správný rám?

Řeknete si, je to jednoduché: zajdu k profíkům do rámařství a nechám si poradit.


To je první správná volba.


Profesionál Vám může poradit, může Vás nasměrovat....jenže obraz bude viset ve vašem prostoru a ne v rámařství.

 

Takže jak na to?


V každém profesionálním rámařství, kde mají zároveň i cit pro výtvarné umění, mají i dost široký výběr různých typů a druhů rámů v podobě malých pravoúhlých vzorků - cca 20 x 20 cm, které je možné k rohům motivu = obrazu přiložit.

Hned vidíte, co s obrazem ladí, co motiv vyzvedne a zvýrazní a co se naopak příliš třpytí a přitahuje oči víc než obraz. 

 

Každopádně POZOR.
Vzorek rámu je vždy potřeba přiložit postupně do všech čtyř rohů obrazu.

Proč?
Už se mi mockrát stalo, že vybraný vzorek perfektně ladil s částí motivu, kam jsem jej přiložila. Najednou jsem viděla, jak luxusněji ta část vypadá a jak se zároveň motiv rozzářil a vynikl.
A ono ejhle – přiložíte vzorek k jiné části motivu = obrazu a už je to místo disharmonické.
Takže to pořád není ten správný rám pro obraz.

Vzorek musí ladit s každým rohem obrazu po příložení. Musíte cítit, jak to energii obrazu podtrhuje, jak se energie obrazu rozšiřuje nikoliv stísňuje.

Vybrat ten správný rám může i chvíli trvat.
A pokud i profesionál radí nějaký rám...berte to jako odraz pro zkoušení – ano či ne.
Správný profesionál to tak také přijme.

Já vždycky zkouším vzorky spolu s profíkem vlastně tak dlouho, dokud nenaznáme oba – ANO. Teď je to úplně ono.

Čili prvotní představa a prvotní impuls pro rám, může být dobrý...a je možné, že tam někde ale je skutečně i ještě něco lepšího.

 

V nabídce obrazů ode mě najdete i ty zarámované a je jich tu spousta bez rámu.
Objednáte-li si obraz bez rámu, můžete jít hned vyzkoušet, jak to hledání správného rámu vypadá a co a jak budete cítit při celém procesu.

Přeji zajímavé, krásné a objevné zážitky.

 

Způsob dopravy
Zasílám přes Českou poštu. Obrázek A4 bez rámu nebo 1 tričko, když objednáte - volte si variantu doporučené psaní. Slovensko a EU - pouze na dobírku. Cena zboží bude navýšena o dobírkové poštovné a platba proběhne při převzetí zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od ateliér Šárka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--