Profil uživatele
atelier-zuza
Zuzana Havlová | prodávající
Tuchoměřice
Registrace: 23.11.2009

Stále je kde se zlepšovat a teď právě nastal správný čas na novou grafiku! Tak i když na Fleru mě stále budete nacházet pod názvem atelier-zuza, nově vystupuji pod značkou ZOOZA.ME. Jsem to ale stále já a mé výrobky, na které jste byli zvyklí.

Na novém textu k profilu se usilovně pracuje... :-)

 

Také máte rádi věci, které vám zvednou náladu a naplní vás optimismem? Pak jste na správné adrese!

Atelier Zuza a jeho tvůrčí duše Zuzana Havlová pro vás vyrábí originální ručně malované bytové doplňky a oblečení, které jsou nejen krásné a řemeslně pečlivě propracované, ale i plné pozitivní energie, vznikající použitím výrazných barev a hlavně radostí z jejich tvorby.

V současné době vyrábím převážně bytovém doplňky, nejvíce prostírání a kapsáře, při jejichž výrobě používám výhradně bavlněné látky a specialní barvy na textil.  Veškerý malovaný textil z nabídky mého atelieru lze prát (ve většině případů v pračce na 40) a nijak se nesráží. Ke každému zakoupenému kousku dostanete návod na údržbu.

Nově je moje nabídka rozšířena o pohodlné oblečení pro volný čas, které jsem dříve dělala pro značku Barquito. Tuto spolupráci jsem ale již ukončila a část výrobků jsem přesunula sem. Jedná se o ty samé věci, nikoliv o kopie výrobků někoho jiného, autorství (i kvalita, na kterou jste byli zvyklí) zůstávají stejné.

Veškerou nabídku mého původního sortimentu (batikovaného malovaného oblečení) jsem nově přesunula na samostatný profil zuza-outlet. V případě nákupu na obou profilech platíte samozřejmě pouze jedno poštovné, jen mě na to prosím v jedné z objednávek upozorněte.

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou, zabalené dle velikosti do obálky nebo krabice, jako doporučený dopis nebo balík do ruky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
661737
12.10.2017 Dnes jsem začala z prodejem vánočních věcí. Zatím k dispozici to, co mám na skladě od těch minulých, ale na nových kouscích už se pilně pracuje.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.