Objednávky v ceně vyšší než 2 000,- posílám pouze jako balík do ruky za poštovné 130,- korun. Při dobírce to platí už při ceně vyšší než 1 500,-. Ale pokud překročíte hodnotu 3 000,-, poštovné za vás uhradím já... více »
Profil uživatele
atelier-zuza
Zuzana Havlová | prodávající
Tuchoměřice
Registrace: 23.11.2009

Stále je kde se zlepšovat a teď právě nastal správný čas na novou grafiku! Tak i když na Fleru mě stále budete nacházet pod názvem atelier-zuza, nově vystupuji pod značkou ZOOZA.ME. Jsem to ale stále já a mé výrobky, na které jste byli zvyklí.

Na novém textu k profilu se usilovně pracuje... :-)

 

Také máte rádi věci, které vám zvednou náladu a naplní vás optimismem? Pak jste na správné adrese!

Atelier Zuza a jeho tvůrčí duše Zuzana Havlová pro vás vyrábí originální ručně malované bytové doplňky a oblečení, které jsou nejen krásné a řemeslně pečlivě propracované, ale i plné pozitivní energie, vznikající použitím výrazných barev a hlavně radostí z jejich tvorby.

V současné době vyrábím převážně bytovém doplňky, nejvíce prostírání a kapsáře, při jejichž výrobě používám výhradně bavlněné látky a specialní barvy na textil.  Veškerý malovaný textil z nabídky mého atelieru lze prát (ve většině případů v pračce na 40) a nijak se nesráží. Ke každému zakoupenému kousku dostanete návod na údržbu.

Nově je moje nabídka rozšířena o pohodlné oblečení pro volný čas, které jsem dříve dělala pro značku Barquito. Tuto spolupráci jsem ale již ukončila a část výrobků jsem přesunula sem. Jedná se o ty samé věci, nikoliv o kopie výrobků někoho jiného, autorství (i kvalita, na kterou jste byli zvyklí) zůstávají stejné.

Veškerou nabídku mého původního sortimentu (batikovaného malovaného oblečení) jsem nově přesunula na samostatný profil zuza-outlet. V případě nákupu na obou profilech platíte samozřejmě pouze jedno poštovné, jen mě na to prosím v jedné z objednávek upozorněte.

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou, zabalené dle velikosti do obálky nebo krabice, jako doporučený dopis nebo balík do ruky.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
757501
23.10.2018 Konečně je tu tolik očekávané vánoční prostírání, včetně několika novinek!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.