Profil uživatele
atelierOV
Prodávající
Praha 6
Registrace: 8.7.2011

Dobrý den,

vítám všechny návštěvníky ve svém ateliéru, který vznikl především díky touze tvořit, udělat někomu radost a být užitečná.

K tvorbě mě přivedl nejprve můj vlastní nedostatek a následně potřeba jej zaplnit. Postupně jsem získávala  zkušenost s vytvářením střihů a šablon a se zpracováním látek a  ostatních materiálů.

Svoje výrobky navrhuji tak, aby byly  jednoduché, kvalitně vypracované a praktické pro použití. Většinu z nich jsem sama vyzkoušela a poté třeba jště upravila střih či některé detaily ve zpracování.

Všechny produkty vytvářím sama. Promyslím, navrhnu a  vyrobím šablonu pro nákres na látku, nastříhám a ušiji. Využívám svou fantazii a také znalosti získané během jednoho roku studia oděvnictví - poté jsem dala přednost gymnáziu a VŠ, ale i dnes tvořím nové věci moc ráda.

Cena výrobků se odvíjí především od cen materiálů, které pro daný výrobek vždy pečlivě vybírám, upřednostňuji hlavně přírodní materiály.

Přeji příjemný nákup a spokojenost při používání výrobků.

Děkuji, že respektujete autorksá práva.

 

Olga V.

Způsob dopravy
Zásilka (obálka či balík) bude zaslána jako doporučená a odeslána po příchodu platby na účet. Poštovné dle platných tarifů České pošty.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím