Menu
--
Domů Profil prodejce AutíHyu
  • Prodejce od r. 2013
  • Biskupice, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Aktivita: -
Registrace: 30.6.2013
Město: Biskupice
Stát: ČR

AutíHyu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás,


jmenuji se Růžena Tůmová a chtěla bych Vám prostřednictvím těchto stránek představit a nabídnout některá svá výtvarná díla. Jak z dob starších tedy mých začátků, kdy jsem se věnovala převážně černobílé tvorbě, tak i z poslední doby k čemuž se řadí nově zkoušené styly a pocity z barev. Většinou si vytvářím vlastní předlohy či náměty, ke kterým mě inspirují různé fotografie a světelné efekty, ale není mi cizí ani kopie či ztvárnění dle přesně udané předlohy. Kresba a malování je už odmalička mým velkým koníčkem, příjemným odreagováním a uklidňující činností. Do své tvorby zahrnuji především kresby a malby lidí nebo městských zákoutí. Také se věnuji kreslení portrétů pastelkami a snažím se proniknout i ke zvířecím námětům. Budu velmi ráda pokud se Vám má díla zalíbí a budou ve Vás vzbuzovat taktéž různé pocity Vám blízké.

Obrazy maluji olejovými a akrylovými barvami na napnuté plátno nebo sololitovou desku. Menší obrázky a portréty kreslím grafitovou tuhou různých tvrdostí a pastelkami na čtvrtky.

Velice děkuji za Vaši přízeň.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od AutíHyu

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím