Po náročném prvním roce mateřství se vracím zpátky na Flér :) Těšte se na novinky! Natalie
Profil uživatele
Ayana
Prodávající
Jablonné nad Orlicí
Registrace: 25.3.2015

 

Spirit šperky * Polodrahokamy * Rudrakša * Maly * Náramky * Yóga

Vyrábím meditační maly nebo náramky na míru. Pište do zprav

!!!!

!!! Naše polodrahokamy & minerály jsou PRAVÉ od českých dodavatelů, a Rudrakša je nejkvalitnější z ostrova Bali  !!! 

!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------

  

 

❃ Vítám Vás v mém malém koutku! Děkuji za 5 minut vašeho života:) Velice si toho vážim a doufám, že moje šperky Vám budou přinášet jen radost!

❃ Design a materiál je dovezen z ostrova bohů a démonů z Bali, kam se vracím každý rok. Na ostrově se učim místní tradicí a kultuře. Tančím chrámové tance, cvičím jógu, malují, učim se plest šperky od balíjek. Vyhledávám kvalitní tradiční korálky, semínka lotosu a rudrakši. V České republice pak pletu pro Vás nádherné šperky s láskou a velkým příběhem ❤

❃ Inspirováno přírodou a jógou.

❃ Základem šperků tvoří pravé polodrahokamy & semínka rudrakši.

-----------------------------------------------------------------------------------------

ॐ Rudraksha

~ Plody stromu Elaeocarpus granitus a bývají označovány jako oči Pána Šivy (akša je oko). Základem originálních šperků je svatý korálek Rudraksha. Naše Rudraksha obsahuje 5 mukhi a všechny semínka vozime z Indonésie. Ručně a s láskou vytvořené šperky, které obsahují autentickou Rudrakshu nejvyšší kvality z pečlivě vybraných zdrojů, nejlepší drahokamy a polodrahokamy od českých dodavatelů s certifikátem, které pořád pro nás kontrolují pravost a kvalitu minerálů.

~ Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Je vědecky prokázáno, že Rudraksha má spoustu zdravotních výhod. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem.

~ Rudraksha je boží dar Shivy ve prospěch lidstva. Tyto korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši.

~ Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Tím se jeho cesta stává snažší a rychlejší. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice.

~ Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem. Nabíjí duši duchovní silou shakti a zvyšuje záři duše a její schopnost plně vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost v hmotném světě.

~ Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří harmonii a intimní spojení s přírodními i kosmickými silami.

~ Je vědecky prokázáno, že Rudraksha má spoustu zdravotních výhod. Výzkumné pojednání Dr. Suhase Raie a jeho týmu z Indického institutu technologie v Benaras potvrzuje, že Rudraksha má konkrétní zářivou sílu, která je kvantifikovatelná. Její síla se liší semínko od semínka a také počtem mukhi – tváří. Jsou využívány v léčbě mnoha chorob v Ayurvédě – indické tradiční medicíně. Prokázalo se, že terapie Rudrakshou je účinnější než křišťálová nebo magnetická terapie. V dnešní době, studie ukazují, že nošení Rudrakshy bojuje proti projevy stresu, proti vysokému tlaku a depresi. Stejné studie také ukazují, že muži i ženy pociťují zvýšenou výkonnost a energii už pár hodin po nošení/kontaktu s pokožkou. Nemá žádné negativní vedlejší účinky, její působení je dokumentováno po dobu více než 3000 let.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Informace o velikostech náramků

Jak změřit obvod zápěstí?

Nejlépe krejčovským metrem, metr obtočíte okolo zápěstí tak aby neškrtil, ani neplandal.

Pokud doma nemáte krejčovský metr, stačí Vám proužek papíru nebo kousek provázku a pravítko nebo metr. Papírek nebo provázek obtočíte okolo zápěstí a uděláte si značku fixem. Poté přiložíte papírek k pravítku a změříte.

Co dělat, když neznám obvod zápěstí?

Obvod zápěstí je lepší změřit, ale pokud se jedná o dárek, chápeme, že to není vždy možné. Nabízíme takovou radu – ze statistik nám vyplynulo, že běžný muž má většinou obvod zápěstí 20cm (vel. L) a běžná žena 17,5 cm (vel. S)

K čemu je nám obvod zápěstí?

Obvod zápěstí je údaj určující velikost náramku. Délka náramku musí být vždy větší než obvod zápěstí, aby Vám náramek padl. O kolik musí být náramek delší, určujeme speciálním vzorcem, který se u různých vzorů pletení nebo použitých spon může měnit. Prosíme, věnujte proto pozornost správnému naměření obvodu zápěstí, abychom mohli délku náramku správně vypočítat nebo abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější velikost. 

Máte jinou velikost než ve velikostních tabulkách?

Nevadí, i s tím si poradíme. Pro Vás jsou zde náramky „na míru.“

Náramek "na míru" můžete zvolit i v případě, že chcete aby Vám náramek přesně padnul. Stačí napsat do zprav Váš vlastní obvod zápěstí v cm.

 

 Jak se starat o šperky s Rudrakshou:

 Většina lidí jsou spojená se svojí Rudrakshou a nikdy nechtějí se rozloučit s posvátnými šperky před sprchováním, nebo plaváním. Ironicky, v duchovním slova smyslu to není špatny nápad, a mají pravdu! Rudraksha miluje vodu! Voda může skutečně zesilovat jejich posvátnou energii. Máte jednoduchou Malu navlečenou na hedvábné, nebo na bavlněné šňůrce, tak jděte do toho! Kontakt s vodou s sebou nese i negativní možnosti: Rudraksha s časem změní barvu-ztmavne. Usadí se vápník z vody na semínka a potom se můzou objevit praskliny. Stříbro zoxiduje, a pozlacené komponenty vyblednou. Střapečky už nebudou hezké a lesklé. Po koupání s malou nebo náhrdelníkem riskujete, že se mala natrhne.

Pro životnost šperků a krásný vzhled:

• Sundávejte šperky před koupáním, sprchováním, mytím nádobí a podobnými činnostmi, při kterých šperk přichází do styku s vodou, aby nedošlo k poškození jednotlivých dílů.

• Neponechávejte odložené šperky dlouho na přímém slunci. (čistit minerály postačí od 30 min - 2 hod max)

• Sundávejte šperky před spaním, při sportování nebo fyzické námaze, zabráníte tím mechanickému či povrchovému poškození výrobku.

• Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých laků na vlasy, parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození povrchové úpravy šperků.

• Nekoupejte se s rudrakshou v prostředí s výskytem síry a jódu ( lázně, minerální prameny..).

• Životnost šperků prodloužíte, když budete uchovávat šperky v krabičce nebo sáčku, nejlépe odděleně od ostatních.

• Doporučujeme šperky s rudrakshou jednou za čas čistit. K čištění šperků se stříbrnými komponenty použijte jemnou čistící tkaninu, tekuté roztoky nebo krémy určené pro čištění stříbra. Jak vyčistit Rudrakshu? Vemte misku s teplou vodou a jemný malý kartáček. Při čištění se vyhněte stříbrných komponentů. Po čištení položte šperk na ručník a nechte uschnout (můžete na slunci). Jestli chcete, tak můžete ještě rudrakshu natřít mandlovým,kokosovým či sezamovým olejem. Olej nechte chvíli působit, a pak jemně vetřete. Tyto oleje dodává rudrakshe krásný a teplý lesk. Pozor, olej nenanášet na minerály a drahé kameny. Potom lehce utřít jemnou čistící tkaninou a šperk je jako nový! Pokud máte doma tibetskou mísu, tak položte šperk do mísy a zahrajte. Vibrace a melodie rozvibruje a vyčistí vaše duchovní šperky.

• V případě většího znečištění je lépe tuto práci svěřit odborníkům.

 ----------------------------------------------------------------------------------------

 

* Tyto šperky nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. *

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Jmenuju se Nataliya, jsem cestovatelka a miluju objevovat Svět. Ráda fotím, tančím a cvičím jógu. Na cestách se ráda inspirují a nakupují originální materiál pro výrobu šperků. Rozhodla jsem se pro Meditační korálky Rudraksha, které mě zaujali svoji posvátnou energií. Semínka Rudrakša studují, pečlivě vyhledávám a vybírám na ostrově Bali, kam každý rok jezdím. Jsem moc ráda, že mám tu možnost se podělit s Vami o tyto skvostné a originální šperky, které vyrábím převážně v přírodě a v klidu.

 

 

Způsob dopravy
ZASÍLÁME NA SLOVENSKO I DO ZEMÍ EU. Zboží je pečlivě a stylově zabaleno a zasláno jako doporučený balík prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovnou. Faktury pro Českou republiku jsou vystavovány elektronicky zde na Fléru, a můžete si ji zde také vytisknout. V případě, že požadujete fakturu v papírové podobě s podpisem a razítkem, napište to do zprávy k objednávce. -Poštovné zdarma s nákupem nad 2000,-!
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými
obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od
smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.


Uzavření kupní smlouvy


1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.
2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou, sms zprávou nebo e-mailem na adresu,
kterou uvedl při nákupu.
3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.


Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží


1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží
vrátit (a to i bez udání důvodu).
2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání
vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).
3. Kupující je povinen před vrácením zboží prodejce písemně informovat.  
4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a
bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má
právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít
(doporučuji pojistit).
5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.
6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží
prodávajícímu.
7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

- Vrácené nebo reklamované zboží prosím odesílejte na adresu uvedenou níže:

Zboži odesílejte Českou poštou doporučeně:

Natalie Matějčíková

"Poste Restante"

Kněžmost

Na Rýnku 51

29402

-----

Kupující má právo podle ustanovení § 1829 odst. 1 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, které objednal, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pokud chce kupující této možnosti využít, musí zboží zaslat nebo předat na svoje náklady v určené lhůtě s tím, že důležité je datum odeslání zboží prodávajícímu. V případě odstoupení od kupní smlouvy podle tohoto článku obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší.

Tato lhůta je určena k tomu, aby se spotřebitel mohl dostatečně seznámit s vlastnostmi zakoupeného zboží, a nelze ji chápat jako právo na výpůjčku zboží. Toto právo také neslouží jako způsob řešení dodání vadného zboží. Ke zboží je nutné přiložit písemnou žádost o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o nákupu, iniciály kupujícího a číslo účtu, na který bude finanční obnos (vyjma poštovného) vrácen do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy. Kupující souhlasí s tím, že náklady na dodání mu prodávající nevrací.

Kupující bere na vědomí, že nese veškeré náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

Zboží nesmí jevit známky opotřebování, a to ani částečného, musí být v originálním balení a nepoškozeno.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Prodávající se zavazuje vrátit kupujícímu peněžní prostředky představující kupní cenu nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy na bankovní účet kupujícího nebo na adresu kupujícího, nikoli však dříve, než kupující předá prodávajícímu zboží nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal. V případě vrácení poškozeného nebo nekompletního zboží bude kupujícímu vrácena kupní cena ponížena o adekvátní část odpovídající případnému poškození či chybějícímu zboží. Zboží zaslané na dobírku nebude převzato.

Prodávající má nárok na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s navrácením zboží.

Není-li kupující již schopen zboží vrátit v původním stavu a/nebo jeho hodnota byla již snížena tím, že došlo např. k částečnému spotřebování či opotřebování zboží v důsledku nakládání se zbožím jinak, než je nutno s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti, je kupující povinen chybějící hodnotu podle ustanovení § 1833 občanského zákoníku nahradit v penězích. V takovém případě provede prodávající započtení svého nároku vůči nároku kupujícího na vrácení kupní ceny a kupujícímu bude vrácena kupní cena snížená o nárok prodávajícího.

----

Reklamace


1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura.
Kupující si ji může sám vytisknout, a nebo požádat o přibalení do balíčku.
Faktura slouží zároveň jako záruční list.
2. záruka se nevztahuje na vady šperku způsobené nevhodným a neodborným zacházením se šperkem

nebo mechanickými vlivy, jakými jsou např. přetržení řetízků a náramků včetně jejich natažení. Přetržení náramků lze opravit za manipulační poplatek 150,- czk. Přetržení Maly či náhrdelníku lze opravit za manipulační poplatek 550,- czk. Opravené šperky dodáme do 30 pracovních dnů.

----

Záruční podmínky na zboží se řídí VOP a platnými právními předpisy ČR. Jako záruční list slouží nákupní doklad.

Kupující může vadné zboží na reklamaci zaslat přepravní službou na adresu sídla prodávajícího. Balík by měl být označen viditelně „REKLAMACE“ a obsahovat: reklamované zboží (včetně kompletního příslušenství), kopii nákupního dokladu, podrobný popis závady a dostatečné kontaktní údaje kupujícího (zpáteční adresa, tel.číslo.). Bez výše uvedeného je znemožněna identifikace původu i závady zboží. Kupující doloží platnost záruky předložením nákupního dokladu, pokud bylo v minulosti zboží reklamováno, též doloží doklad o reklamaci. Na nabývacím dokladu (nákupní nebo reklamační doklad) musí být stejné číslo objednávky.

Dále se záruka nevztahuje na poškození vzniklá:
– neopatrným, nevhodným či násilným mechanickým zacházením
– používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají svojí teplotou, prašností, vlhkostí, pokud je výrobcem určeno

Zjistí-li se, že příčinou problémů není reklamovaný výrobek, ale nesprávné zacházení kupujícího, bude reklamace zamítnuta. V případě, že kupující souhlasí s placenou opravou, bude účtována dle aktuálního platného ceníku. Prodávající odpovídá za skryté vady zboží, které se objeví při převzetí kupujícím a během záruční doby.

Způsob vyřízení reklamace

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen rozpor s kupní smlouvou), může kupující požadovat i dodání nové věci bez vad, pokud to není vzhledem k povaze vady nepřiměřené, ale pokud se vada týká pouze součásti věci, může kupující požadovat jen výměnu součásti. Pokud to není možné, může odstoupit od smlouvy.

Je-li to však vzhledem k povaze vady neúměrné, zejména lze-li vadu odstranit bez zbytečného odkladu, má kupující právo na bezplatné odstranění vady.

Právo na dodání nové věci, nebo výměnu součásti má kupující i v případě odstranitelné vady, pokud nemůže věc řádně užívat pro opakovaný výskyt vady po opravě nebo pro větší počet vad. V takovém případě má kupující i právo od smlouvy odstoupit.

Neodstoupí-li kupující od smlouvy nebo neuplatní-li právo na dodání nové věci bez vad, na výměnu její součásti nebo na opravu věci, může požadovat přiměřenou slevu. Kupující má právo na přiměřenou slevu i v případě, že mu prodávající nemůže dodat novou věc bez vad, vyměnit její součást nebo věc opravit, jakož i v případě, že prodávající nezjedná nápravu v přiměřené době nebo že by zjednání nápravy spotřebiteli působilo značné obtíže.

Má-li věc vadu, z níž je prodávající zavázán, a jedná-li se o věc prodávanou za nižší cenu nebo o věc použitou, má kupující místo práva na výměnu věci právo na přiměřenou slevu.

Uplatní-li kupující právo z vadného plnění, potvrdí mu druhá strana v písemné formě, kdy právo uplatnil, jakož i provedení opravy a dobu jejího trvání.

Reklamace zboží prodávající vyřizuje bez zbytečného odkladu, maximálně však do 14 dnů od data následujícího po uplatnění reklamace kupujícím.

Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace. V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje. Pokud byla reklamace vyřízena výměnou, je další případná reklamace považována za první reklamaci zboží. (Doba trvání reklamace se počítá od následujícího dne po přijetí do dne vyřízení reklamace. Nikoliv do vyzvednutí kupujícím! O vyřízení je zákazník informován e-mailem, který uvedl již při nákupu.)

Po vyřízení reklamace prodávající upozorní o ukončení reklamace kupujícího buď telefonicky, SMS, nebo e-mailem. Pokud bylo zboží zasláno přepravní službou, bude po vyřízení automaticky zasláno na adresu kupujícího.

----

Dodací podmínky


1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Účet u Mbank, nebo dobírkou – dopravci při převzetí zboží
2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 pracovních dnů od připsání platby na
účet. Balíky doručujeme Českou poštou.

Místem doručení zboží je doručovací/dodací adresa uvedená kupujícím v elektronické objednávce.

3. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Matahari

----

Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající je povinen nakládat s osobními údaji kupujících ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Kupující svojí objednávkou dává souhlas ke zpracovávání osobních údajů.

Kupující je povinen neprodleně oznámit prodávajícímu jakékoli změny svých identifikačních, fakturačních a kontaktních údajů, které by mohly mít vliv na plnění kupní smlouvy.

----

ičo - 88196801

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
775266
25.12.2018 Slevy Slevy Slevy!!!!
25%
platí od 25.12-31.12
C4L-4RT-S7C
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím