Domů Profil prodejce BabyBond
  • Prodejce od r. 2019
  • Praha 4, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 13.9.2019
Město: Praha 4
Stát: ČR

BabyBond

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem Bond. Baby Bond. Jsem agent s povolením rozvíjet. Formou obrázkových knížek naučím vaše miminko myslet, hledat, poznat, trénovat, protřepat, nemíchat. Naše děti jsou to nejcennější co máme. Jsou budoucnost, zaslouží si tedy tu nejkvalitnější edukaci již od narození. 

 

JAK VZNIKL BABYBOND

Jmenuji se Silvia. Jako matka malého Danyho jsem hledala nejrůznější možnosti rozvíjení mysli svého syna zábavnou formou. Černobílé hračky pro mě byly jasnou volbou zejména při rozvíjení zraku. Miminka totiž vidí v počátcích svět v odstínech šedi, černobílé hračky ho proto snadno zaujmou a povzbudí jeho touhu objevovat a zkoumat. A opravdu to tak bylo. Syn na černobílé knihy začal okamžitě reagovat. Dnes je Danymu 15. měsíců a knížka "Farm Animals" stále patří mezi jeho oblíbené hračky. Proto se o svůj typ teď chci podělit s vámi, ostatními maminkami. Protože naše děti za to stojí!

 

V našem sortimentu naleznete:

 

ČERNOBÍLÁ OBRÁZKOVÁ KNÍŽKA 

 

Černobílé kontrastní knihy od Baby Bond jsou navrženy pro rozvíjení zraku miminek. Skvělou výhodou knížek je také možnost vyprávění zábavných příběhů. Vyprávějte svému děťátku příběhy o zvířátkách z farmy, ukrytých na stránkách knížky! 

 

INTERAKTIVNÍ SAMOLEPKY

 

Knihy také rostou s dětmi, a to díky interaktivním samolepkám, které dítě přiřazuje k jednotlivým obrázkům. Jsou vhodné i pro starší děti. Má-li vaše miminko staršího sourozence, bude knížka ideální hrou pro jejich společné chvíle!

 

ČERNOBÍLÉ CHRASTÍTKO

 

Součástí setů Baby Bond je i černobílé chrastítko. Skládá se ze tří černobílých zvonečků, zavěšených na úchytu pro snadné držení. Zvuk chrastítka děti milují a zároveň s jeho pomocí zdokonalují motoriku rukou a otáčení hlavičky do stran. Baby Bond chrastítka jsou vyrobena z naprosto nezávadného materiálu, bezpečného i pro ochutnání :)

 

BABYBOND BODY

 

Uvnitř Baby Bond Maxi setu se ukrývá i stylové bodýčko pro malé agenty. Hravý motýlek vaše miminko ve vteřině promění v elegantního mini špióna, lačného po vědění a prozkoumávání. V tomto 100% bavlněném bodýčku bude váš malý agent 007 zaručeně neodolatelný!

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od BabyBond

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--