Domů Profil prodejce Bambusová trička
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 5, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 2.7.2011
Město: Praha 5
Stát: ČR

Bambusová trička

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsme lidi, jako jste vy - aktivní, pracovití, zodpovědní, máme smysl pro detail a umíme ocenit kvalitu. Navrhovat trička nás baví a děláme to s láskou - sami k sobě, k módě, designu a přírodě. Nabízíme vám to, co sami nosíme, a o čem víme, že funguje. Proto tiskneme svoje originální designy na bambusová trička, která jsou pro nás v současné době tím nejlepším dostupným materiálem na trhu.

Bambusové tričko je přírodní a funkční. V létě vás ochladí, v zimě vás zahřeje. Je odolné vůči zápachu, protože je antibakteriální. Všechny jeho kvality můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti.

Bambusové tričko zatím v ČR asi málokdo vyzkoušel. A přitom je svými vlastnostmi ideální pro běžný život kohokoliv z nás: pro všechny potící se lidi (aktivní sportovce, vystresované manažery či uběhané maminky s dětmi), pro lidi s kožními problémy nebo alergiemi, pro všechny uvědomělé, kteří chtějí nosit materiály nezatěžující přírodu, a samozřejmě pro všechny tričkomily, protože naše trička mají dobrý střih a styl a jsou z tak příjemného materiálu, že si je určitě každý okamžitě oblíbí. I vy jste potenciálním nositelem našeho trička. Zkuste ho na vlastní kůži, zasloužíte si to!

Výroba bambusových triček značky Afekt je šetrná k životnímu prostředí a oceněná mezinárodními certifikacemi, což odpovídá naší filozofii - přivádět na trh pouze produkty, za které se můžeme postavit a být na ně pyšní.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bambusová trička

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--