Profil uživatele
Barcan1
Prodávající
Jilemnice
Registrace: 8.4.2020

 

Věnujeme se výrobě ideálních dárků pro muže v podhůří Krkonoš. Vyrábíme zatím hlavně z hasících přístrojů a 20l  zelených vojenských plechových kanystrů.  Jedná se o ručně dělané výrobky z bukové překližky v barvě palisandru  a jedlové zeleně. 
Hasičák je standardně koncipován na láhve alkoholu o objemu 0,5 l a na tři whisky sklenice. Dále je k němu dodáván držák k pověšení na zeď.

Kanystr vyrábíme ve dvou verzích a každou z nich navíc ve dvou různých barevných provedení (barva palisandr a jedlová zeleň). První je možné mimo pověšení na zeď taky brát aktivně sebou. Vejde se do něj láhev o objemu 0,7 l, 5 plechovek nealkoholického nápoje a další věci. 

Druhý kanystr je opatřen zrcadlem, vejdou se do něj až tři lahve alkoholu a je opatřen LED osvětlením. Baterku je možné pohodlně vyměnit. Svítivost je delší než třicet hodin. Tento typ slouží pouze jako pernamentní bar, není vhodné ho brát někde s sebou, kvůli možnému rozbití zrcadla.

Oba kanystry jsou opatřeny dvěma pásky hovězí kůže, které umožňují pohodlně zavěšení kanystrů na zeď.

Po ČR poštovné zdarma. :)
Způsob dopravy
DPD
Obchodní podmínky

I. Základní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) platí pro prodej zboží Ing. Vladimíra Fingera. VOP upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím.
Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., občanský zákoník a zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, oba v platném znění, jakož i předpisy souvisejícími.
Pokud je smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky, obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., v platném znění.

II. Vznik kupní smlouvy

Kupní smlouva mezi prodávajícím, Vladimírem Fingerem a kupujícím vzniká ve chvíli závazné objednávky prostřednictvím e-shopu na www.fler.cz. Prodávající se zavazuje vyřídit závaznou objednávku a odeslat zboží nejpozději do 7 pracovních dnů od potvrzení přijetí objednávky od kupujícího. Závaznou objednávku může kupující stornovat prostřednictvím emailu kanystrbar@gmail.com do jedné hodiny od vyplnění nákupního formuláře, nevznikají tak žádné finanční nároky ze strany prodejce.
Pokud prodávající nebude schopen dodržet stanovený termín (např. z důvodů pozdržení v tiskárně), bude do 5 dnů informovat prostřednictvím emailu nebo telefonu kupujícího.

III. Způsob objednání zboží

Objednání zboží probíhá prostřednictvím elektronického obchodu na webových stránkách www.fler.cz. Kupující je povinen uvést správnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno, jméno a telefonní číslo. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a další poplatky (pokud nějákou jsou) uvedené v závazné objednávce.

IV. Ochrana osobní údajů

Prodávající se zavazuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné. Budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou nikde zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod., s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícím se objednaného zboží (sdělení dodacího jména a adresy, případně telefonního čísla). Osobní údaje, které jsou poskytovány dobrovolně kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky, jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

V. Dodací podmínky

Objednávka může být předána kupujícímu těmito způsoby:
• Osobní odběr: Zboží může převzít pouze kupující.
• Zasílání přepravní službou po ČR: Zboží je dodáváno prostřednictvím DPD. Cena poštovného je po ČR 0 Kč, do zahraničí 200 Kč. O volbě přepravy zásilky rozhoduje Vladimír Finger.

VI. Způsob platby

Platbu objednávky je možné uskutečnit těmito způsoby:

  • Úhradou převodem předem na bankovní účet před odesláním zboží. Po připsání částky na bankovní účet, bude zboží odesláno.
  • Objednáním na dobírku.

VII. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má nárok dle zákona č. 367/2000 na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí kupující vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal. V případě, že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, může prodávající vrácenou kupní cenu snížit o tomu odpovídající částku (v souladu s § 458 odst. 1 obč. z.). V případě odstoupení od kupní smlouvy na základě zákona č. 367/2000 vrátí prodávající zaplacenou částku kupujícímu za vrácené zboží na bankovní účet, ze kterého bylo zboží uhrazeno, a to do 10 pracovních dnů od doručení vráceného zboží s kopií dokladu o koupi na adresu prodávajícího. Kupující doručí vrácené zboží na vlastní náklady. Prodávající nevrací částku za poplatky související s odesláním zboží (poštovné).

VIII. Reklamace

Reklamace se podává e-mailem na kanystrbar@gmail.com. V reklamaci je nutné uvést číslo objednávky (faktury) a popsat závady. Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů a vyrozumí kupujícího elektronickou poštou, nebo telefonicky. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

IX. Záruční podmínky

Záruční podmínky na zboží se řídí platnými a účinnými právními předpisy ČR. Jako záruční list slouží nákupní doklad.

X. Závěrečná ustanovení

Tyto VOP jsou platné a účinné od 24. 8. 2012. Prodávající si vyhrazuje právo změnit VOP bez předchozího upozornění. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím