Profil uživatele
Be ready
Prodávající
Vatín
Registrace: 24.1.2018

K výrobě používám paracord 550 neboli česky padákovou šňůru. Je to 4 mm silné nylonové lano. Původně bylo využíváno v 2. světové válce. Dnes se využívá v různých bezpečnostních sborech.

Paracord by měl unést i 250 kg. Skládá se z obalu a jádra. Obal je spleten z 32 nebo 36 pramenů. Jádro tvoří 7 dvojitých přízí.

Můžeme ho využít k přichycení, přivázání, svázání, stavbě přístřešku, měření vzdálenosti, slanění… Jádro paracordu se dá dále využít k rybaření, šití…

Paracord můžete prát v pračce na 30 °C na šetrném programu. Nepoužívat sušičku. Účinnější je čištění kartáčkem a mýdlovou vodou.

Náramky z paracordu vyrábím na míru, aby vám na ruku sedly jako ulité. Proto po objednávce výrobku budu požadovat obvod ruky, popřípadě prstu, pokud si objednáte prsten.

Pokud vám v mé paracordové nabídce něco chybí, nebojte se mi napsat. Mohu přiobjednat barvu speciálně pro vás, poupravit design výrobků, přidat nějakou vychytávku… Nebojím se experimentovat a ráda vám vyjdu vstříc :).

Výrobky z paracordu balím do bublinkaté obálky nebo do krabičky. Každý výrobek je potom zvlášť zabalen do uzavíratelného sáčku.

Vaši objednávku se budu snažit vyrobit a odeslat co nejdříve to bude možné. Nejpozději do týdne. Doba výroby záleží na náročnosti výroby a množství objednávek.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.